Skocz do zawartości

Pioneer vsx-531 + 4 kolumny


Ejacek

Recommended Posts

Witam serdecznie, z gory chcialbym zaznaczyc ze jestem totalnym amatorem i proszę o porade juz doświadczonych. 

Posiadam kolumny Tonsil zg30C201 podlaczone do wzmacniacza kenwood KA-30, ostatnio odkupilem od znajomego Altusy 75, ktore musze zregenerowac (rozerwane pianki zawieszenia górnego). Chcialbym te altusy podlaczyc tak aby graly wraz z moimi tonsilami, wiec potrzebuje nowego wzmacniacza ktory poradzilby sobie z tymi czterema kolumnami i być może w przyszlosci w subwooferem :)

no i teraz moje pytanie: Czy ww. amplituner pioneera vsx531 poradzi sobie z tym wszystkim?

Planuje glownie sluchac muzyki oraz ogladac filmy z komputera ktory posiada zewnetrza karte dzwiekowa ktora chce podlaczyc do aplitunera kablem optycznym.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie zalezy mi na 4 kolumnach i zeby graly wszystkie razem :)

dobra w takim razie tymczasowo rezygnuje z kupna wzmacniacza i biore sie za regeneracje altusow, mam ostatnie pytanie czy moj kenwood to udzwignie i czy sie nic nie stanie jesli bede gral na A+B , wzmacniacz na wyjsciu ma 30W, tonsile 30W, a altusy bodajże 65w.

Edytowano przez Ejacek
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...