Skocz do zawartości

Słuchawki dokanałowe


Recommended Posts

Cześć,

planuje zakup słuchawek dokanałowych a z racji tego, że jeśli chodzi o kwestie audio jestem laikiem zwracam się do was z prośbą. Przede wszystkim budżet jakim dysponuje to 400PLN, oczekuje czystego, przyjemnego dźwięku z fajnym bassem. Przymierzam się raczej do słuchawek bezprzewodowych, aczkolwiek jeśli będzie można nabyć coś "lepszego" na kablu to również rozważę. Głównym zastosowaniem będzie słuchanie muzyki z telefonu (posiadam Iphone'a stąd lepiej jak będą to słuchawki bezprzewodowe) i w znaczącej większości jest to rap, ale  przeznaczone będą również do korzystania z komputera gdzie nie ma jakiś ograniczeń dźwiękowych, jeśli tak to mogę nazwać.

Z góry dzięki za pomoc :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjemny, podkreślony bas znajdziesz w MEE Audio X8. Dodatkowo to wyjątkowo wygodne słuchawki ze względu na ruchome dysze, które super dopasowują się do uszu. 

Jeśli poszukujesz rozwiązania True Wireless, to zawsze polecam MEE Audio X10.

Myślę, że mogą Ci przypaść do gustu HiFiMAN RE-400, ale to już propozycja na kablu. Tutaj opisywaliśmy dokładnie ich brzmienie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...