Skocz do zawartości

Pomoc w wyborze amplitunera yamaha sony pioneer


Żylasty

Recommended Posts

Witam mam wielka prosbe z wyborem amplitunera nie wiem co wybrac i chcial bym zebyscie mi doradzili ktory i dlaczego akurat ten o funkcjach troche sie dowiedzialem i wywnioskowalem ze sony jest najbardziej przystepny ale slyszalem troche ze sony nie robi zbyt dobrzych amplitunerow. Mam ograniczone fundusze i mam do wyboru tylko 5 modeli zadne inne nie wchodza w gre a mianowicie sa to:

Yamaha rx-v359, rx-v361
Pioneer vsx-417,vsx-418
Sony str-dg710

Najbardziej zastanawiam sie nad sonym i yamaha rx-v361 i tak po trochu ale nie za bardzo pioneerem vsx-418.

Czekam na odpowiedz pozdrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cenowo poniżej tysiąca - no to może być problem...
Dla mnie chyba z tego wszystkiego SONY, bo najtańsze modele Yamahy czy Pioneera są dość słabe.
Jeżeli nie musisz kupować nowego sprzętu (i nie musi być HDMI), to z używanych amplitunerów byłby dużo większy wybór. Kupujesz zdecydowanie wyższy model, o lepszym dźwięku.

Nie napisałeś o powierzchni pomieszczenia, o sprzęcie towarzyszącym oraz o tym, czy ma to służyć tylko pod kino domowe - czy też stereo (wymienione przez Ciebie amplitunery w stereo grają dość słabo).

Pozdrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...