Skocz do zawartości

Kolumny na święta


Łukasz M

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 78
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Na ta chwilę mam już chyba wszystko. 

Kupiłem Chromecast'a i Decydowałem się na wersję 3.0 . To był dobry wybór z racji że puszczam młodemu bajki. 

Dźwięk odtwarzany jest przez tv albo przez wzmaka po optyku .

Podłączony przewód nie odłącza dźwięku z tv.

Jakość dźwięku jest w porządku. Dla to spory przeskok z racji że głośniki i wzmacniacz to świetny duet .

Z czasem kupię Chromecast'a audio.  Pewnie znów poczuję poprawę .

Jakość dźwięku na ta chwile jest świetna. Moja playlista dostała skrzydeł. 

Tool który był tematem przewodnim w doborze sprzętu rozbrzmiewa bardzo jasno a bas jest głęboki , taki nie męczący. Idealnie wypełnia się powietrzem. 

Średnica jest bardzo wyrównana. Stanowi połączenie całego pasma. Nie wiem jak to wytłumaczyć ale jak słyszę gitarę basową która w utworze brzmi wręcz niczym kontrabas to wiem że to własnie tak ma brzmieć.

Wysokie tony są jasne i szybkie. Nie znam się na muzyce na tyle by tu pisać jak to wszystko ćwierka ale dźwięk jest właśnie taki jakiego oczekiwałem .

Nie wiem czy jak bym miał do dyspozycji kompa z dobrą kartą dźwiękową to słychać by było więcej ale na ta chwilę nie zaprzątam sobie tym głowy.

Bardzo wam dziękuję za wszelkie rady bo gdyby nie wy to pewnie dalej bym błądził. Jak dziecko we mgle.

Na pewno będę często zakładać na forum by być na bieżąco. 

Pozdrawiam wszystkich forumowiczów i życzę zdrowych i pogodnych świąt Bożego Narodzenia. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również wesołych 😁. Najważniejsze żeś kontent!

Miłego odbioru! 

A za jakiś czas oddaj wzmacniacz na przegląd to posłuży jeszcze wiele lat! 

Pozdrawiam 

Aha zapomniałem.. Musisz włączyć dac do odtwarzania dźwięku. Przycisk poszukaj z prawej strony. We wzmacniaczu musi się zapalić światełko, że dac jest włączony oraz numerek 48. Wtedy idzie po dacu. Z tyłu masz przełącznik na coax / optic obok gniazda optycznego, weź latarkę i sprawdź. Masz też przycisk na panelu frontowym, dac 1,2,3 musisz wybrać właściwy. 

CD. 

Możesz użyć przewodu mini jack - 2x RCA, gniazdo słuchawkowe w telewizorze i druga końcówka do wzmacniacza. Wtedy do oglądania TV masz regulację głośności na pilocie TV. Jakość do oglądania telewizji jest wystarczająca. A muzykę słuchaj przez dac. 

Edytowano przez 1Ender
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Utwórz nowe...