Skocz do zawartości

Recommended Posts

Hej, mam problem z moim głośnikiem bezprzewodowym JBL GO. Gdy połączę go z laptopem to dźwięk jest zniekształcony, taki płytki, nie wiem jak to określić. Problem pojawia się tylko gdy połączę z laptopem. Jak się łączę z telefonem to ten problem nie występuje, głośnik działa jak powinien. 

Nie wiem czy powinnam zainstalować jakieś sterowniki czy to może problem z głośnikiem. 

Głośniki wbudowane w laptopie grają poprawie. JBL do tej pory też działał bez zarzutu. Popsuł się podczas ostatniego połączenia, nic nie zmieniałam ani w laptopie ani nie robiłam z głośnikiem. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo możliwe że masz go podłączonego jako urządzenie z mikrofonem i działa on wtedy w trybie niskiej jakości dźwięku przewidzianym do rozmowy np. przez komunikator. Tylko w trybie bez mikrofonu może działać dźwięk wysokiej jakości. Jeśli sama sobie z tym nie poradzisz, poproś kogoś kto się na tym zna. Sporo tu może zależeć od zainstalowanego oprogramowania urządzenia bluetooth w laptopie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to połowa zrobiona :). Teraz rozłącz > Zestaw słuchawkowy JBL GO hands free <  i połącz z > Słuchawki JBL GO Stereo < .

Zestaw słuchawkowy JBL GO hands free nadaje się do gadania na komunikatorze i w tym trybie działa mikrofon.

Słuchawki stereo trochę mylą, ale tak to wygląda w wykonaniu ludzi z Microsoftu :) . W tym trybie słucha się muzyki, nawet gdy to monofoniczny głośnik.

Napisz czy pomogło.

 

ps. Ikonkę słuchawek i opis urządzenia możesz sobie zmienić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...