Skocz do zawartości

Proszę o pomoc ;)


Radosław Orłowski

Recommended Posts

Witam Wszystkich. Jestem nowy na forum i przymierzam się do kupna kolumn na święta. Szukam nowego zestawu stereo do słuchania muzyki. Mój pokój ma ok 13 m2. Dodam rzut pokoju bo chciałbym się dowiedzieć od bardziej doświadczonych ludzi, gdzie najlepiej ustawić kolumny, bo to moja pierwsza przygoda z lepszym sprzętem. Dodatkowo prosiłbym tych którzy już mieli styczność z tymi kolumnami. Dali Opticon 2, Monitor audio silver 100, Kef q350? Muzyka jakiej słucham? Myślę nad bardzo uniwersalnym sprzętem. bo nie mam ulubionego gatunku. ok 20 Grudnia chciałbym się w kilku sklepach umówić na odsłuchy. Ale prosiłbym Was o jakieś sugestie co do wyboru całego sprzętu. Cena? ok 5000 do 6000max. Wcześniej również myślałem nad kolumnami podłogowymi, ale ze względu na mały i zastawiony pokój raczej odpadają. Pozdrawiam

Beznazwy-1.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka sklepów i odsłuchy w 1 dzień ? To chyba pobieżnie i na odwal się . Bywają u mnie klienci na odsłuchy - jeszcze się nie zdarzyło by trwało to mniej niż .... 3 godziny. Pamiętaj ,że chcesz wydać swoje pieniądze i sprzęt ten powinien pograć u Ciebie jakiś czas ... Co do sprzętu i ustawienia to niech się wypowiedzą zawodowcy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...