Skocz do zawartości

Amplituner + kolumny podstawkowe do 2500


Recommended Posts

Witam,

szukam sprzętu do słuchania muzyki, główne źródło youtube z tv i czasem tidal, radio internetowe np. tune in też by się przydało.

Pokój 17m, 5m szer. x 3,5m. 

Sprzęt musi się załączać razem z telewizorem i w tym jest problem... Najlepszy byłby soundbar, ale mi nie zależy na filmach tylko muzyce.

Zależy mi na łagodnym naturalnym brzmieniu i jako takiej przestrzenności dźwięku.

Także w grę wchodzi amplituner + kolumny podstawkowe, miniwieża hi-fi: np, panasonic pmx92 , soundbar?

 

Edytowano przez Jarosław Słowik
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę nad onkyo 8220, ma optyka pod tv więc chyba się powinien włączać i dać sterować z pilota od tv? Czy będzie jakaś różnica w dźwięku z tv? Zastanawiam się teraz nad kolumnami, Dali Zensor 1 czy 3? Lub coś innego.

Edytowano przez Jarosław Słowik
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Jarosław Słowik napisał:

Myślę nad onkyo 8220, ma optyka pod tv więc chyba się powinien włączać i dać sterować z pilota od tv? Czy będzie jakaś różnica w dźwięku z tv? Zastanawiam się teraz nad kolumnami, Dali Zensor 1 czy 3? Lub coś innego.

Niestety , do sterowania wymagane jest HDMI. Gniazdo optyczne nie przesyła sygnału sterowania a jedynie dźwięk.

Przykładowe modele ampltunerów: Denon DRA-800H, Onkyo TX-8270, Pioneer SX-S30DAB, z tym, że ten ostatni to slim.

Lecz z nimi chyba nie zmieścisz się w budżecie, choć tu wiele zależy od branży...

Edytowano przez Iron
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Iron napisał:

Niestety , do sterowania wymagane jest HDMI. Gniazdo optyczne nie przesyła sygnału sterowania a jedynie dźwięk.

Przykładowe modele ampltunerów: Denon DRA-800H, Onkyo TX-8270, Pioneer SX-S30DAB, z tym, że ten ostatni to slim.

Lecz z nimi chyba nie zmieścisz się w budżecie, choć tu wiele zależy od branży...

soundbary i wieża panasonic uruchami tv przez optyk... mniejsza z tym. Pionner s30dab mi pasuje bo jest slim 1600 w promocji aktualnie, jak on się ma do onkyo 8270 jeżeli chodzi o jakość dźwięku? Jakie monitory do niego? Za 2300 jest z fabrycznymi kolumnami.

Edytowano przez Jarosław Słowik
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Jarosław Słowik napisał:

soundbary i wieża panasonic uruchami tv przez optyk... mniejsza z tym...

Do sterowania potrzebne jest HDMI CEC, ale... może czegoś nie wiem.

Pionner s30dab mi pasuje bo jest slim 1600 w promocji aktualnie, jak on się ma do onkyo 8270 jeżeli chodzi o jakość dźwięku? Jakie monitory do niego? Za 2300 jest z fabrycznymi kolumnami.

Poczekaj cierpliwie na kogoś z branży, na pewno z chęcią pomogą

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...