Skocz do zawartości

Słuchawki bezprzewodowe połączone kablem na prezent dla taty :)


Recommended Posts

Cześć wszystkim, 
chciałabym prosić was o pomoc w wyborze słuchawek na prezent dla taty. Potrzebuje słuchawek w budżecie 200-250 zł, bezprzewodowe, na kabelku, by po zdjęciu mogły zawisnąć na szyi. Plusem byłby jakiś klips, dzięki którym mogłyby być przyczepione do ubrania (ale nie jest to bardzo konieczne). Potrzebuję bardzo dobrej łączności bluetooth, gdyż mogą być używane w trudniejszych warunkach. Dźwięk może być akceptowalnej jakości, gdyż tata do tej pory słuchawek mało co używał, więc nie ma wysokich wymagań. Ważne, by nie rozłączały się z telefonem i wygodnie leżały w uchu i długo grały na jednym ładowaniu. Przepatrując internet natknęłam się na Huawei AM61 Sport Bluetooth lub Creative Outlier Sports. Co o nich myślicie? 
Bardzo dziękuję za pomoc. 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz sprawdzić rozwiązanie z pałąkiem spoczywającym na szyi, na przykład MEE Audio N1 (czas działania do 8h) lub rozwiązanie z cienkim kabelkiem za szyją (dla mnie akurat wygodniejsze, ale to pewnie zależy od zastosowań), na przykład MEE Audio X6 G2 lub X5 G2. Tutaj decyzja rozbijałaby się głównie o mocowanie w uchu: z pałąkiem przeprowadzanym za małżowiną (czyli bardzo bezpieczne, nawet przy szarpnięciu za kabelek słuchawki nie wypadną) bądź klasyczne zwisające w dół. Czas odtwarzania muzyki obu modeli sięga 8.5h.

Swoją drogą Twoje pytanie skłoniło mnie do refleksji, że producenci częściej klips mocujący dodają do słuchawek przewodowych, niż bezprzewodowych. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...