Skocz do zawartości

Subwoofer do Yamaha RX-V540 RDS


MeloPablo

Recommended Posts

Witam serdecznie.Potrzebuję pomocy w doborze subwoofer-a do w/w amplitunera. https://www.fein-hifi.de/Surround-Receiver/Yamaha/Yamaha-RX-V540RDS-Heimkino-6-1-AV-Receiver-titan::795.html  .Proszę o propozycje,poradę,pomoc w doborze odpowiedniego modelu.Bardzo przypadła mi do gustu od wielu lat gama rodziny Tonsil ale nie bardzo wiem który konkretnie model będę mógł podłączyć (chodzi o wyjścia-wejścia,okablowanie)Z góry za pomoc serdecznie dziękuję.Poniżej podaję model którym jestem zainteresowany.Pozdrawiam.

https://allegro.pl/oferta/subwoofer-aktywny-tonsil-aktiv-200-8331199656

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiekszosc nowoczesnych aktywnych subow ma podwojne wejscie RCA (w przypadku tego "podlinkowanego" Tonsila, akurat pojedyncze), a kazdy amp. kina domowego pojedyncze wyjscie RCA (lub 2 w przypadku mozliwosci podlaczenia 2 subow). Zeby polaczyc je ze soba potrzebny jest kabel chinch typu Y - w przypadku podwojnego, lub zwykly kabel chinch - w przypadku pojedynczego. Nie ma zatem wiekszego znaczenia co wybierzesz, bo koszt kabla jest naprawde niewielki. Nie bede oryginalny jesli dodam, ze to jest kwestia indywidualnego gustu, zasobu portfela, preferencji muzycznych no i oczywiscie wielkosci pomieszczenia. Nie wiem jak brzmi ten Tonsil, wiec sie nie wypowiem, ale w podobnej klasie cenowej warto zwrocic uwage np. na Kode SW-1000MKII, ewentualnie cos z Dali albo Jamo, ale to tylko mala sugestia. Posluchac kilka modeli i zadecydowac :) Powodzenia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...