Skocz do zawartości

Stereo Vincent SV-227MK z Dali Opticon 6


Renoma

Recommended Posts

Witam Panowie, na odsłuchu w salonie najbardziej przypadł mi do gustu Vincent SV-227MK z kolumnami Dali Opticon 6. Dla mnie problemem jest to, że Vincent nie wyłącza się z pilota czy doradzicie jakiś dobry nowy wzmacniacz z kolumnami w podobnym budżecie między 8- 12 tys. Pokój 30 m2 a muzyka to Pop, Rap i Dance. Na początku myślałem o wygodnym AMPLITUNERZE z usługami sieciowymi, lecz większość z Was słusznie odradza.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie. Jeśli opticony zostają to na pewno nie możesz iść w amplituner stereo. On ich absolutnie nie napędzi. I faktycznie podłączanie do hybrydy Vincenta było dobrym pomysłem. 

Te kolumny potrzebują takiego napędzenia. 

Moje typy które lepiej zagrają to magnat ma1000, atoll in 200 i unison unico 90.

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Zdaj się, że odsłuch odbył się u nas :) Propozycje Kolegów z S4Home jak najbardziej wchodzą w grę, rozważyć można również Advance Acoustic 125, Musical Fidelity M3si czy Moon 250i. Trzeba dalej odsłuchiwać - z każdą kolejną konfiguracją będzie łatwiej i bliżej sukcesu.

Pozdrawiam,

Michał.  

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie. Jeśli opticony zostają to na pewno nie możesz iść w amplituner stereo. On ich absolutnie nie napędzi. I faktycznie podłączanie do hybrydy Vincenta było dobrym pomysłem. 
Te kolumny potrzebują takiego napędzenia. 
Moje typy które lepiej zagrają to magnat ma1000, atoll in 200 i unison unico 90.
Pozdrawiam
Dziękuję za konstruktywną odpowiedź.

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,
Zdaj się, że odsłuch odbył się u nas Propozycje Kolegów z S4Home jak najbardziej wchodzą w grę, rozważyć można również Advance Acoustic 125, Musical Fidelity M3si czy Moon 250i. Trzeba dalej odsłuchiwać - z każdą kolejną konfiguracją będzie łatwiej i bliżej sukcesu.
Pozdrawiam,
Michał.  
Tak odsłuch był w Q21. Wspaniała sala odsłuchowa i obsługa. Bardzo dużo sprzętu oraz cierpliwości do klienta. Jeśli będzie taka możliwość chętnie skorzystam z kolejnego odsłuchu oraz pomocy w doborze sprzętu.
Czy wzmacniacz Moon 250i ma gwarancję na 10 lat na całość?



Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Renoma napisał:

Tak odsłuch był w Q21. Wspaniała sala odsłuchowa i obsługa. Bardzo dużo sprzętu oraz cierpliwości do klienta. Jeśli będzie taka możliwość chętnie skorzystam z kolejnego odsłuchu oraz pomocy w doborze sprzętu.
Czy wzmacniacz Moon 250i ma gwarancję na 10 lat na całość?



Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka
 

Dziękujemy za miłe słowa i oczywiście zapraszamy. Wszystkie urządzenia Moon są u nas objęte gwarancją 10 lat.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...