Skocz do zawartości

adapter micro usb do jack 3.5mm


Recommended Posts

Siema ! 

Kupiłem wczoraj używane słuchawki steelseries siberia elite, chciałem kupić zwykłe słuchawki do grania i wybór padł na nie. Niby wszystko jest okej, ale jest jedno ale, nie miały one w zestawie karty dźwiękowej steelseries soundcard i nie mam jak ich podłączyć do komputera, ponieważ nie mają złącza jack, tylko micro usb, moglibyście podesłać mi jakieś tanie przejściówki, abym mógł te słuchawki podłączyć pod jacka ? 

Z góry dzięki !

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy tych słuchawkach nie jest niezbędna karta dźwiękowa. Jeśli już to potrzebował byś tej oryginalnej  zestawu. Wtedy działało by podświetlenie słuchawek. Do podłaczenia do komputera lub sprzętu audio potrzebne są nietypowe przejściówki które były również w komplecie. Bez tego najłatwiej będzie wymienić wtyczkę która tam jest na np. wtyk jack 4-ropolowy i wtedy do niego można podłączyć rozgałęźnik na 2 wtyki jack. Osobny dla słuchawek i drugi dla mikrofonu. Najłatwiej było by zapytać sprzedającego co się stało z brakującymi elementami. 

new-SIBERIA-ELITE-WORLD-1.jpg

A kart dźwiękowych z takim wyjściem raczej się nie produkuje poza tym modelem słuchawek.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...