Skocz do zawartości

Zestaw KD oparty na Yamaha RX-V675


Adasto

Recommended Posts

Witajcie. 

Wreszcie nastał ten czas kiedy mam miejsce, żeby uzbroić swój amplituner o kolumny podłogowe. 

Sprawa wyglada następująco. Mam Yamahe RX-V675 i do niej podpiety zestaw NS 150 (2x efekty + centralny, bez frontów), z racji małego pomieszczenia gdzie to wszystko stało mogłem sobie pozwolić tylko na tyle. Teraz przyszedł ten czas kiedy mam miejsce żeby postawić fronty. No i tu moje pytanie co kupić jako zestaw 5.1. Pozostawić te Yamahy czy wymienić je na kompletny zestaw 5.1. Budżet do 1,5-2 tysi. Pomieszczenie cale ma okolo 40 m, z czego część tv ma około 15m. Zestaw głownie będzie do filmów i okolo 20% muzyki z różnych źródeł. 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W założonym budżecie lepiej skup się na zakupie możliwie najlepszych kolumn przednich, a na razie zostaw center i efektowe. Spójrz na Pylon Audio Pear 25, Indiana Line Nota 550X oraz Montor Audio Monitor 200. Na początek taka konfiguracja sprawdzi się dobrze, w przyszłości warto pomyśleć o dobrym subwooferze, który jest docelowo niezbędny do kina domowego, a na końcu dobrać centralny i efektowe.

Zapraszam serdecznie na odsłuchy oraz oczywiście indywidualne wyceny dla forumowicza.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...