Skocz do zawartości

LCD na co zwrócić uwagę? dłuższa gwarancja czy..


lotos

Recommended Posts

...czy full hd?
Pewnie wiele razy na tym forum pojawiały się podobne tematy, ja przejrzałam niektóre, ale nie znalazłam szukanej odpowiedzi.
Przymierzam sie do zakupu telewizora. Mam do wydania 2500zł. 37'' zastanawiam się pomiędzy sony w technologii HDready, ale z 5-letnią gwarancją (np KDL-37S4000), a jakimś LG lub Samsungiem FullHD. Nie wiem tylko, na co zwrócić większą uwagę.
Proszę o pomoc. Dodam jeszcze, ze teraz w domu jest stary 21'' telewizor, do zakupu tv cyfrowej dopiero sie przymierzam. Nie zamierzam tez uzywać tv do gier.
Z góry dziekuję za każdą sugestię.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!
Proponował bym zobaczyć efekty wyświetlenia obydwu LCD w jakiś godnych warunkach. Wspomnę tylko że panele Samsung i Sony, to to samo (obie firmy mają wspólną fabrykę produkcyjną), stąd też nie spotykany u innych producentów rozmiar 40 cali. Zapodałbym najgorszy możliwy sygnał, żeby zobaczyć jak działa procesor (upskaler). Myślę jednak że panel Full HD jest nowszej generacji, a co za tym idzie może prezentować lepszą jakość. Sprzedaż przez Sony starszych modeli z przedłużoną gwarancją to nic innego jak czyszczenie magazynów, zwykły zabieg marketingowy.
Pozdrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam
Nie zakładaj z góry że sie będzie psuł.Przy takim mysleniu nic sobie nie kupisz.
Zepsuc się może wszystko,nawet z tzw.renomowanej firmy.
Weż sobie pod uwagę sugestie Waldka.Full HD bedzie najlepszym wyborem.Spójrz na Samsunga z serii ;6;Dobre parametry,cena i co ma również znaczenie ładny design
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...