Skocz do zawartości

Kolumny do Pioneer a70da


Trikuba

Recommended Posts

Zamiast absurdalnie drogiego 6500pln pioneer a70da, weź pioneer a70 bo używka kosztuje 2-2,5k, ,a ten sam DAC z wejściem masz przecież w planowanym stramerze n70.

To co zostanie dołóż do kolumn, ale w taki metraż ciężko będzie, ten pioneek 70 mocarz nie jest. W 50m masz brak miejsca na ustawienie kolumn?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klocki pionka  już mam n70ae kupiłem nowego za 3500 . kolumny beda stały w zabudowie Niestety ale nic nie da się zrobić... ale   do dłuższego słuchania będzie je można wyciągnąć jak na zdjęciu. Dlatego chcę, żeby bass refleks był z przodu bo nie zawsze będą grały swobodnie. Teraz grają opticony 6. Trochę za bardzo szczegółowo. Pomieszczenie otwarte kanapa na środku ok 3 mery od kolumn, czarne miejsca w ścianie to miejsce na kolumny .  Myślałem o Audiovector QR5

image.thumb.jpg.e7da574839fb4fc4b5c58431ee499778.jpg

 

Edytowano przez Trikuba
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wszystkim za pomoc byłem dzisiaj salonie ze swoimi klockami. Pierwsze co to zmieniliśmy kable xlr z qed 40 na Cardas Pasec. już po tej zmianie góra była mniej stalowa. Przesłuchałem 7 par. 

Focal Aria 936

Triangle Esprit Antal EZ 

Triangle Genese Quartet 

Opera Quinta SE

KEF R7

KEF Q950 

Audium Comp 7.2 Drive 

Najlepiej moimi klockami  zagrały ........ i to w opinii wszystkich słuchających KEF  Q950. Najtańsze w zestawieniu. :) Bass super i miękka góra. Tworzą idealną parę wiec jutro jeszcze testuje w domu i ..... mam do sprzedania nowe Dali Opticon 6 🙂

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...