Skocz do zawartości

Yamaha R-N803 czy CA CXA60+WXA10


Alex81

Recommended Posts

Witam

Po tygodniowej batalii i porad na forum i prywatnie (za co bardzo eziekuje) na placu boju zostaly 2 urzadzenia. Przypominam zmieniamy z Yamahy R-N602. Kolumny,ktore beda graly u mnie dłuższy czas to Pylon Audio Pearl 25 a w przyszłosci najpewniejsza zmiana to PA Sapphire 31. I teraz juz ostatecznie co zagra lepiej z PA Yamaha R-N803 czy CA CXA60+WXA10 ?? Pokój 18m2,muzyka dużo folku - Uwielbiam Loreene,Clannad sporo instrumentalnej muzyki,popu ale tez ciezki symfoniczny metal. Źródło to Tidal.W tym tygodniu chce juz dokonac zmiany i jesli ktoś słuchał ww. sprzety  wraz z PA prosze o opinie za co bede ogromnie wdzieczny.

 

Edytowano przez Alex81
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

Pod względem dźwiękowym wyraźnie lepszą opcją będzie Cambridge Audio. Są tu dwa powody - po pierwsze CA jest szybszy, bardziej swobodny, kontroluje lepiej dźwięk, przy mocniejszych gatunkach muzycznych to zalety. Po drugie obiektywnie to lepszy pod każdym względem wzmacniacz. 
Zresztą zapraszam serdecznie do naszego salonu na odsłuchy, porównania oraz oczywiście indywidualne wyceny dla forumowicza.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, seba3002 napisał:

Może kolega liczy, że ktoś podejmie decyzję za niego 😉. To może ja jeszcze bardziej namieszam. Sprzedaj w cholere kolumny, które masz i kup heco aurora 700 a być może okaże się, że wymiana wzmacniacza będzie niepotrzebna. 

Nie,liczę że mi ktoś doradzi co na szczęście ma miejsce wyżej.Myślę że po to jest forum,żeby się coś dowiedzieć ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...