Skocz do zawartości

Jakie słuchawki nauszne do około 300zł


Recommended Posts

Witam. Poszukuje słuchawek nausznych do około 300zł-350zł. Ważne jest to, żeby słuchawki były wygodne podczas wielogodzinnego noszenia (z racji tego nie moga byc bezprzewodowe). Ważnym czynnikiem jest także to jak słuchawki reagują na pot. Tak jak napisałem wcześniej używam słuchawek prawie cały czas i nie chce żeby przez gorące temperatury w okresie letnim moje słuchawki były zniszczone(albo obdarte ze skóry tak jak moje wcześniejsze sony mdr zx 610). Najczęściej słuchawek używam do korzystania z komputera. Ważna rolę gra dla mnie jakość dźwieku (najczęsciej slucham muzyki rockowej,metalowej i chcialbym, zeby fajnie bylo slychac w tych sluchawkach gitarowe riffy). Od czasu do czasu pogram sobie też w jakąś grę (fpsy. typu csgo oraz gry singleplayer wiedzmin 3 itp.)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o wygodę przy długotrwałym siedzeniu w nich bardzo dobre są słuchawki otwarte Koss UR-40. Jeśli ich pady się zużyją, można je wymienić na niekoniecznie oryginalne. Pady materiałowe lepiej pochłaniają wilgoć niż skórzane. Snab Euphony AF-100 z kolei to słuchawki zamknięte oferujące lepszy dźwięk i z padami skórzanym może być w nich gorąco i mokro przy siedzeniu gdy jest ciepło. Te słuchawki są wyposażone standardowo w drugi komplet padów pokrytych tkaniną i te dobrze pochłaniają pot. Warto wspomnieć ze pady od AF-100 nadają się do UR-40.

Kiedyś w sprzedaży były Sony MDR-P180. Bardzo lekkie słuchawki wokółuszne półotwarte ( wyglądające na zamknięte ) z padami z tkaniny. Bardzo dobre do długiego siedzenia w nich. Wentylację ich wnętrza zapewniała szczelina pomiędzy muszlą obudowy i powierzchnią na którą były zakładane pady. Czasem można je kupić jako używane. Za parę groszy warto je nabyć gdyby były w dobrym stanie.

Z nausznych Superlux HD-562 mają w komplecie pady welurowe. Wokółuszne Superlux HD-681 EVO Mk II również mają na wyposażeniu pady welurowe i nadają się do długiego siedzenia w nich.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do UR-40 to pewnie tak twierdzi bo ich nie ma. Nie są to bardzo ekscytujące słuchawki w pierwszej chwili. Jednak właśnie ich zaletą jest to że nie męczą zarówno dźwiękiem jak i swoja obecnością na głowie, nawet po długim czasie ich założenia na głowę. Do tego dają bardzo przestrzenne brzmienie jak przystało na słuchawki otwarte. W Rockmasterach OE można długo wytrzymać jak na słuchawki zamknięte. Jednak gdy jest ciepło na dłuższą metę będziesz miał w nich przez to dość mokro jeśli założysz pady ze skóry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...