Skocz do zawartości

Kolumny do Atoll IN100se


Artistplant

Recommended Posts

A co zmienilbys w dźwięku w porównaniu z tymi Dali ?  W tej cenie masz multum opcji. Ja bym osłuchał oprócz Aria 906 też Audiovector QR1, Dynaudio X18,ATC sc7, KefR300, Kef LS50, Buchardt , coś z PMC czy Studio 16hz, żebyś wiedział czy wolisz cieplejszy czy dokładniejszy dźwięk.Jakie miasto ? Słuchałeś już innych kolumn ? Masz podstawki ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

na pewno posłuchaj świetną polską konstrukcje Audio Academy Dione II oraz Kef R3, to dwa monitory, które swietnie sprawują się w połączeniu z elektroniką Atoll. Do listy można jeszcze ewentualnie dopisać kolumny Buchardt Audio model S300 MK, ewentualnie jeszcze lepsze ale trochę ponad budżet S400. Na koniec chyba najciekawsza propozycja - Gato FM-15.

Zapraszam serdecznie do naszego salonu na odsłuchy, porównania oraz oczywiście indywidualne wyceny dla forumowicza.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co bym zmienił nie wiem bo nie mam odniesienia, oprócz tych Dali Ikon 1 mam Dali Ikon 7 i Tannoy M1 więc z innej bajki, mam do tego podłączony sub SVS Sb 1000 więc na basie może być lżej, tylko czy coś zagra faktycznie dużo lepiej w kwestii detaliczności i przestrzeni niż ten mały Ikon ze wstęgowym głośnikiem?

Te PMC super. jakby były w budżecie brałbym w ciemno, pewnie wystarczyłyby twenty 5.21, a co myślicie o B&W 606?

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...