Skocz do zawartości

Najlepsze słuchawki do konsoli PS4


Recommended Posts

Witam,

Mam oficjalny headset od Sony, ale to jest porażka. Rwie połączenie po USB, patenty z przedłużaczem przerabiałem. Nic to nie daje. Ja naprawdę chce lepszy sprzęt. Ma być jakościowy, wyraźnie odczuwalny przeskok w kwestii audio. Tylko do grania FPS, Battlefield, COD itp...Do filmów kupiłem kilka lat temu białego kruka, genialne Philipsy (DTS i inne bajery). Efekt zrywa pape z dachu. I taki efekt chce też na konsoli. Budżet powiedzmy max 800 zł. Mogą być na kablu. Mogą być bezprzewodowe.

Dobre opinie zbierają Audio-Technica ATH-PDG1 tym bardziej, że można je już kupić za 500zł. Chciałbym użytkować je podłączone do konsoli Soniaka. Jak je podłączyć aby dźwięk był najlepszy? Gry w zasadzie tylko z gatunku FPS. Po USB się nie da. Czy kupno DragonFly Black załatwi sprawę czy lepiej kupić jakąś kartę dźwiękową zewnętrzną? Myślałem o jakimś pseudo 5.1 albo 7.1 żeby wzmocnić efekt w celu lokalizacji przeciwnika itd, ale nie będę się upierał jeśli dobre stereo załatwi temat pozycjonowanie i kierunku wroga.

A może ktoś z Was ma inne doświadczenia i zaproponuje coś naprawdę dobrego. A może w ogóle lepszym rozwiązaniem jest pójść trochę na łatwiznę i kupić SteelSeries Siberia 800 chociaż tu już tylko używki i w zasadzie nie ma w czym wybierać.

Tak na marginesie to są moje Philipsy, które mają pewnie z 10 lat. Szukam czegoś innego bo one są bardzo ciężkie. Szybko boli głowa. Z racji już ich wieku konstrukcja trochę nie na czasie. Zasilane są dwoma paluszkami aku, które dość szybko pożera prąd i podbija wagę słuchawek.

Tak one wyglądają. Wszystkie opinie co do tego sprzętu mile widziane.

Philips SBC HD1505U i baza do nich SBC HD1502U

 

1.jpg

2.jpg

3.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...