Skocz do zawartości

Jakie słuchawki bezprzewodowe do 2000 zł?


Recommended Posts

Chciałbym mieć w miarę dobry dźwięk i w miarę dobry ANC i wygodne.

Słuchałem:

Dali io 6 - byłem rozczarowany dźwiękiem, (może kwestia kodeków?) ANC było w miarę dobre, wygodne 

Bowers & Wilkins PX7 - dobry dźwięk, ANC słabe, niewygodne - może potrzeba czasu.

Bose 700 - przeciętny dźwięk, dobre ANC, wygodne 

SONY WH-1000XM3 - miałem możliwość wypróbowania ANC - kapitalny, wygodne 

 

Czy dorzucilibyście jeszcze coś do tej listy? Jak na razie PX 7 do mnie przemawiają. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koniecznie sprawdź KEF Space Design Porsche Design Wireless Brzmią naprawdę dobrze, dobre ANC, które może nie jest aż tak kapitalne jak w Sony (ale tu ciężko doskoczyć), ale i tak lepsze niż wiele słuchawek na rynku podpisujących się tą funkcją. Są bardzo wygodne, świetnie wykonane, no i widziałam same dobre recenzje ich brzmienia, pod którymi mogę się sama podpisać :D

Do wypróbowania mogę polecić jeszcze Beyerdynamic Lagoon ANC - trochę bardziej bajeranckie, ANC przyzwoite, brzmienie naprawdę w porządku, nieprzebasowione, niezbyt 'angażujące', dlatego dobre do pracy. W kwestii wygody - mi pasują, chociaż osobiście skłaniam się w tej kwestii w stronę KEFów.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Q21 tylko ath-dsr9 nie posiadają anc a Krystian szuka z. Z tego zestawienia na pierwszym miejscu umieścił bym Sony wh1000xm3 najlepsze anc i wygoda. Muzycznie lepiej prezentuje się model bowersow px7 co do wygody nie miałem zastrzeżeń. Bose nie przypadło mi do gustu zupełnie a dali nie miałem okazji słuchać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ciekawe ze dźwięk NC700 nie przypadł ci do gustu, według mnie to słuchawki grają bardzo fajnie :)

Nie wiem czy miałeś okazje się troszkę dłużej nimi pobawić, ale po kilku godzinie (2-3) na czubku głowy pojawia się nie miłe uczucie ucisku. Słuchawki też nie trzymają się tak stabilnie na głowie jak poprzednie modele (QC35/25). Np podczas odchylania się do tyłu na fotelu słuchawki ześlizgują się z głowy. Ogólnie rzecz biorąc - ergonomia NC700 jest w mojej ocenie słabsza niż w poprzednich modelach BOSE.

Z drugiej strony jednak fajną cechą NC700 jest to że potrafią być podłączone do dwóch urządzeń rownocześnie. Jest to niezastąpione jeżeli chcemy np. być połączeni z telefonem w celu odbierania połączeń i z komputerem w celu słuchania muzyki. Sony np. nie potrafią tego zrobić (nie wiem jak Dali i B&W)

PS. Witam, wszystkich. To mój pierwszy post :) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...