Skocz do zawartości

Wybór odtwarzacza CD


ws70

Recommended Posts

Witam,

Jak w temacie - poszukuję odtwarzacza CD. Sprzęt z jakim będzie grał to Vincent sv-500 + MA GS20. W tej chwili źródłem jest Chromecast audio.

Zestaw gra wg. mnie bardzo fajnie (vincenta mam od kilku dni więc możliwe że nie jest jeszcze wygrzany - o ile potrzebuje wygrzania? - bo mam wrażenie że egzemplarz który miałem na testach był bardziej szczegółowy górą). To czego ewentualnie by mi brakowało to bardziej detalicznej góry. Basu jest wystarczająco dużo.

Wydaje mi się, że naturalnym kandydatem jest Vincent cd-400 ale jeżeli w podobnym budżecie można znaleźć coś lepszego to chyba warto spróbować.

Wymagania: ma ładnie grać (raczej szczegółowo) i być w czarnym kolorze :) 

Poza tym atutami byłyby: odtwarzanie SACD, wejście USB na pendrive, możliwość wykorzystania jako DAC (wejścia PC-USB, opt, koax.), funkcje sieciowe - ale to jako dodatki, priorytetem jest jakość odtwarzania CD.

Będę wdzięczny za wszelkie sugestie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To polecam Vincenta CD- S7 DAC - spełni wszystkie oczekiwania.

Mam go i wiem jak gra - wart ceny . Mam Też CD 400 i mimo niepochlebnych opini na temat awaryjności lasera / szuflady - odpukać mój śmiga już od lat - nie odstaje dużo od 7 - niestety nie ma DAC-a.

Edytowano przez Krzysztof29
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem prawie pewien, że CD-S7 DAC spełniłby wszystkie oczekiwania, z tym że musiałbym najpierw sprzedać sprzęt który posiadam, potem jeszcze trochę dołożyć i już bym miał wypasionego CD-ka, tyle że zamiast posłuchać mógłbym go co najwyżej pooglądać :). Tak że jak zwykle "prawie" robi sporą różnicę.

Chodzi mi o sprzęt w porównywalnym budżecie czyli ok. 2500 - 3000 - to już max.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...