Skocz do zawartości

Jamo 808 i co dalej?


TeRRoR-BaBy

Recommended Posts

Witam.

Zamówiłem zestaw glośników do kina domowego z Jamo s808 i teraz szukam amplitunera. Zastanawiam sie nad Danonem AVR-X1600H albo AVR-X2600H a moze cos innego ?Dodam ze chce używać głównie do kina domowego, musi mieć Dolby Atmos :) oraz zastanawiam sie nad subwooferem w gra wchodzą jamo S810 albo 808 musi bym bialy zeby pasował do zestawu i pokoju, ewentualnie jaka inna opcja ?

Z gory dziękuję za jakieś sugestie w pomocy.

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie kupisz w świetnej cenie Onkyo TX-NR686, którego ci polecam, ponieważ jest to poziom droższego Denona AVR-X2600H więc naprawdę warto. Jeśli chodzi o subwoofer to raczej odradzałbym te modele ponieważ grają mocno przeciętnie i jeśli już chcesz Jamo to wybierz model Jamo J 10 Sub.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Q21 napisał:

Obecnie kupisz w świetnej cenie Onkyo TX-NR686, którego ci polecam, ponieważ jest to poziom droższego Denona AVR-X2600H więc naprawdę warto. Jeśli chodzi o subwoofer to raczej odradzałbym te modele ponieważ grają mocno przeciętnie i jeśli już chcesz Jamo to wybierz model Jamo J 10 Sub.

nie musi bym koniecznie jamo ważne zeby bym bialy 😉

 

1 minutę temu, Kamil Kowalkowski napisał:

Onkyo TX-NR686 nie posiadam,ale mam na zbyciu Onkyo TX-NR717 który chyba nawet jest mocniejszy.

Jakbyś był go chciał daj znać. Obecnie wystawiłem na sprzedaż za 950zł.

Pozdrawiam

Dzieki za ofertę ale chce kupić nowy 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...