Skocz do zawartości

Polk Audio Tl1700 - Jaki amplituner ?


Crunck

Recommended Posts

Witam

Jest to mój pierwszy post na tym forum, witam Was bardzo serdecznie :)

Bije się z myślami jaki amplituner wybrać do tych głośników. Chce sobie zbudować kino domowe w konfiguracji 5.1.4 lub 7.1.2. Ze względu na dzieciaki nie jestem w stanie postawić dużych kolumn dlatego też wybrałem Polk Audio TL-1700 po przeczytaniu pozytywnych opinii w sieci... Chciałbym je jeszcze osłuchać ;) 

Kolumny frontowe chciałbym wymienić na coś wielkości Polk Audio Signature S20. Fronty z zestawu powędrują na głośniki górne, potem dokupię coś na górne tylne.  

Docelowa konfiguracja kina: TV + Projektor + 7.1.4 (z dodatkową końcówką mocy za jakiś rok...) TV to LG 55SM8600 bez eARC, projektora na razie nie mam ale będzie to jakiś BENQ. 

Do tego zastanawiam się jaki amplituner wybrać. Moi faworyci są ze stajni Denona (budżet około 4500zł): 

1. AVR-X3600H
2. AVR-X4300H
3, AVR-X4400H

Czy jest sens ładować tyle $ w amplituner przy takich głośnikach ? Czy lepiej kupić na razie coś z serii 2600 i zadowolić się systemem 5.1.2 ?

Do amplitunera będzie podłąćzona konsola PS4, Dekdoer SAT, odtwarzacz Bluray, PC i TV UPC Ci+

Z góry dziękuję za odpowiedzi i życzę Wam Wesołych Świąt :)

Ps. Na zdjęciu wrzucam fotkę jak w przyszłym roku będzie wyglądał salon i czemu takie głośniki wybrałem między innymi ;)
PDF to rzut salonu z wymiarami

01 - 22.03.2019.jpg

02 RZUT.pdf

Edytowano przez Crunck
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki :) Rzut jest w drugim pliczku, pdf. Tv będzie na środku ten render prawie odzwierciedla efekt końcowy. przed szafkami na górze będzie wyjeżdżał ekran do projektora z sufitu. Zastanawiam się tylko jeszcze gdzie umieścić projektor żeby żona nie krzyczała ;) 

PS. Czy do oglądania lepiej będzie przesunąć kanapę do przodu dla lepszych efektów ?

Edytowano przez Crunck
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, do tych kolumn zdecydowanie wystarczy Ci X3500/3600

Ma świetną kalibrację a mocy po prostu przy nich nie potrzebujesz.

Seria 2600 ma znacznie gorsza kalibrację więc moim zdaniem zwłaszcza w Atmosie i dużej ilości kanałów lepiej iść w Audyssey XT32 ze wsparcie dla suba.

Jeśli jeszcze masz jakieś pytania służę pomocą.

Pozdrawiam i zapraszam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...