Skocz do zawartości

Ratunku żona zabrała stereo do salonu :)


thedrustanus@gmail.com

Recommended Posts

Witam 

Po sporym czasie spędzonym na szukaniu i wyszukiwaniu przeglądaniu nabyłem cax80 i heco aurora 700, miało to stać w moim gabinecie ok 16m2 i wszystko było pięknie ale jak tylko to podłączyłem okazało się że gra na tyle fajnie że padła propozycja nie do odrzucenia by umieścić zestaw w salonie, Trudno dyskutować z argumentacją że tam też się przyda i że wszyscy skorzystają wiec w ostatecznym rozrachunku w gabinecie susza.  

Potrzebny wiec zestaw do gabinetu ale absolutnie budżetowy ok 2000 mask 2500 , wzmacniacz myślę o jakimś używanym + kolumny tu raczej nowe , muzyka słuchana głównie filmowa , klasyczna , jazz , rock , folk znaczy się miks wszystkiego.  Gabinet jest kwadratem 4x4 kolumny maja stanąć w rogu , preferuje podłogowe i proszę o sugestie, mam daca i myślę ze to będzie główne źródło dźwięku wiec funkcje sieciowe nie są zbyt istotne. 

Pozdrawiam 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak serio to znaczy, że zrobiłeś super robotę i jakość dźwięku zrobiła na niej takie wrażenie, że chce pokazać gością którzy napewno ten salon odwiedzają, więc...

Porozmawiajcie bo może lepiej ten zestaw zatwierdź w gabinecie, A do salonu wybierzesz lepszy , lepiej grający w dedykowanym miejscu😅

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żadnej obrazy, przepraszam za swoją dysleksję od urodzenia, ale za ignorantów nie rozumiejących mojej choroby nie zamierzam, są ograniczeni 😉 będą pisać o słownikach, czytaniu książek itd. 

Trochę jakby choremu na łuszczycę kazali jeść większe dawki witaminy C 😅 

 

Przepraszam, jeżeli swoją wypowiedzią zaśmieciłem wątek - nie miałem takiego zamiaru .

Moderatora proszę o ewentualne usunięcie wpisu. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.12.2019 o 19:09, fiedek14 napisał:

Żadnej obrazy, przepraszam za swoją dysleksję od urodzenia, ale za ignorantów nie rozumiejących mojej choroby nie zamierzam, są ograniczeni 😉 będą pisać o słownikach, czytaniu książek itd. 

Trochę jakby choremu na łuszczycę kazali jeść większe dawki witaminy C 😅 

 

Przepraszam, jeżeli swoją wypowiedzią zaśmieciłem wątek - nie miałem takiego zamiaru .

Moderatora proszę o ewentualne usunięcie wpisu. 

W ramach żartu świątecznego dodam od siebie ze kiedyś tego typu choroby leczyli pasem xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...