Skocz do zawartości

Nad c356 bee


Marcin Konkolewski

Recommended Posts

To raczej akustyka pomieszczenia.Miałem takie połączenie i powiem że musiałem wymienić wzmacniacz bo zatłukł mnie ten bas.Co jak co ale w przypadku aurory700 to na bas nikt nie narzeka bynajmniej nie natrafiłem nigdzie 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź może polaryzacje kabli przy kolumnach i przy wzmaku.A może faktycznie trzeba dać mu trochę czasu.Wiesz elektronika jak by tu powiedzieć też się do siebie z czasem dopasowuje.Mam tu na myśli elementy elektroniczne wzmacniacza.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Telewizor dobrze by było powiesić ponad linią kolumn na ścianie. Było by miejsce na sprzęt, bo w tej dziurze w której jest teraz to bardzo łatwo usmażyć elektronikę 😏

Kolumny rozsuń trochę szerzej. Wywal ławę z miejsca odsłuchu. Na podłogę połóż dywan. 

Co do wzmacniacza, zostaw go na święta włączonego pod prądem. Tylko ustaw potencjometr na zero jak będziesz szedł spać. Przez kilka dni. I sprawdź co się zmieniło w dźwięku. 

Edytowano przez 1Ender
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, 1Ender napisał:

Telewizor dobrze by było powiesić ponad linią kolumn na ścianie. Było by miejsce na sprzęt, bo w tej dziurze w której jest teraz to bardzo łatwo usmażyć elektronikę 😏

Kolumny rozsuń trochę szerzej. Wywal ławę z miejsca odsłuchu. Na podłogę połóż dywan. 

Co do wzmacniacza, zostaw go na święta włączonego pod prądem. Tylko ustaw potencjometr na zero jak będziesz szedł spać. Przez kilka dni. I sprawdź co się zmieniło w dźwięku. 

Co do ustawienia wzmacniacza to tu się zgadzam z kolegą w 100 procentach.tym bardziej w przypadku nada który wystarczy że jest włączony A grzeje jak piecyk.Daj mu przestrzeni bo długo nie pociągnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Marcin Konkolewski

Nie cytuj wypowiedzi na którą odpowiadasz, bo to bez sensu. Tak jest przyjęte na forum

BTW. Dywan wiele wnosi do dźwięku. Dla testu możesz położyć koce od kolumn do kanapy. Posłuchać dłużej, a później zabierz i posłuchaj bez kocy tych samych utworów. 

Edytowano przez 1Ender
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...