Skocz do zawartości

Coś na początek, niskobudżetowo...


Fejton

Recommended Posts

2 godziny temu, Fejton napisał:

W całej tej zabawie wszyscy dbają o to by kable były możliwie grube, miedziane, porządne by nie było jakichś ubytków w przesyle itd. Podstawki pod kolumny, bron Boże na ziemi bądź bezpośrednio na podłodze. A tutaj (chromecast) coś co przesyła muzykę bezpośrednio do, w mojej opinii, mega drogiego zestawu przesyłamy mini jackiem za 10 centów. Trochę mi się to kłóci :) 

 

Todal odpada - mam Spotify dla rodziny, listy itp. Szkoda mi z tego rezygnować 

Edytowano 2 godziny temu przez Fejton

Cześć Fejton, jeśli Ciebie to usatysfakcjonuje to ja używam Chromecast ze sprzętem który do tanich nie należy i nie mogę powiedzieć złego słowa o takim połączeniu. Chromecast mam podłączony "tanim kabelkiem optycznym" do DAC (ale na pewno nie mini jack'iem analogowo).                        Jeśli mówisz, że Tidal kategorycznie odpada - to sam pozbawiasz się opcji dostępu do dzwięku jakości CD czy HiRes - a z tego co czytam to zależy Ci na jakości mimo niskiego budżetu. Twój wybór. 

Nie widzę aby ktoś tutaj gadał głupoty - wręcz przeciwnie - każdy stara się dobrze doradzić. 

Pozdrawiam. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak edytowanie swojej wypowiedzi już po czyjejś odpowiedzi może mocno zmienić sytuacje prawda ? Jednak nie mogłeś zostawić tego bez komentarza

Wracając do tematu:

Co do chromecasta nie neguje tylko pytam z ciekawości. Tidal muszę przemyśleć ale to już po ewentualnym zakupie.

jedyne co, to chciałbym wyzbyć się komentarzy nie na temat a skupić na możliwych opcjach. Na ten moment najbliżej mi do propozycji SMSL Q5 PRO + Chromecast + któreś z tych Magnatów. Duża jest różnica pomiędzy Supreme 202 a Quantum 723 ? Te pierwsze wizualnie dużo bardziej mi się podobają ale zakładam po cenie ze są sporo gorsze. Mam racje ?

 

 

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro chcesz propozycji, to moja jest taka. Absolutnie nie namawiam do zakupu w ciemno, ale.. 

Ponieważ tylko piszesz, żadnych odsłuchów jeszcze nie robiłeś to kup wzmacniacz któryś z polecanych np. Propozycja mobbiego + chromecast audio. Do chromecasta trzeba dokupić przewód optyczny. Masz to opisane w klubie chromecast audio. Jakie przewody do jakich chromecastów i jak podłączyć. 

Kolumny weź na odsłuch od @Pumpurek.

Znajdziesz coś używanego, ale w dobrym stanie. Sam też kupowałem wzmacniacz. Więc polecam. 

Jak będziesz chciał wymienić kolumny na inne, po jakimś czasie to też nie będzie żadnego problemu. Po prostu odsyłasz i doplacasz ewentualną różnicę. Kolumn masz do wyboru do koloru, w zależności od zasobności portfela. 

https://allegro.pl/uzytkownik/Pumpurek/kolumny-glosnikowe-stereo-8995?order=p&bmatch=baseline-cl-dict43-ele-1-3-1127

I co najważniejsze odsłuchujesz w domu! 

Pozdrawiam 

Edytowano przez 1Ender
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...