Skocz do zawartości

Kolumny do Yamahy R-N602


Alina Róza Szczerba

Recommended Posts

Witam wszystkich i z góry dziękuję za pomoc!

Od jakiegoś czasu szukam kolumn do  Yamahy R-N602- pomieszczenie mam duże bo 34-40m, wysokie bo to stara kamienica. Słuchany ma być głównie rock, metal, synthwave- wszystko ze spotify;)

Myślałam o Heco Music Style 900, Ruark Acoustic Templar, CANTON FONUM SC 5, Jamo S606 , STX FX300,  jamo 7.7, POLK AUDIO T50 dlatego że celuje w coś używanego a mam ograniczony budżet:) Z tym że zupełnie nie znam się na tym sprzęcie i będę wdzięczna za wszelkie sugestie!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisz lub dzwoń do kolegi @Pumpurek

Wyśle kolumny do domu na odsłuch. 

https://allegro.pl/uzytkownik/Pumpurek/kolumny-glosnikowe-stereo-8995?order=dd&bmatch=baseline-cl-dict43-ele-1-3-1127

Szczerze to wolałbym wzmacniacz + osobny streammer i do tego dobierać kolumny. Lub zacząć od kolumn głośnikowych. Wzmacniacz da dźwięk dużo lepszy, lepsza wydajność prądowa i lepiej nagłośnisz tak duże pomieszczenie. Ale skoro już masz to próbuj! 

W zapytaniu uwzględnij jakiego rodzaju dźwięk chciałabyś uzyskać. 

Pozdrawiam 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, seba3002 napisał:

A jakim dysponujesz budżetem? 

Tak z 2 tyś max niestety tylko na te kolumny mam...

26 minut temu, 1Ender napisał:

Pisz lub dzwoń do kolegi @Pumpurek

Wyśle kolumny do domu na odsłuch. 

https://allegro.pl/uzytkownik/Pumpurek/kolumny-glosnikowe-stereo-8995?order=dd&bmatch=baseline-cl-dict43-ele-1-3-1127

Szczerze to wolałbym wzmacniacz + osobny streammer i do tego dobierać kolumny. Lub zacząć od kolumn głośnikowych. Wzmacniacz da dźwięk dużo lepszy, lepsza wydajność prądowa i lepiej nagłośnisz tak duże pomieszczenie. Ale skoro już masz to próbuj! 

W zapytaniu uwzględnij jakiego rodzaju dźwięk chciałabyś uzyskać. 

Pozdrawiam 

 

Dzięki, Pumpurka właśnie od jakiegoś czasu na allegro śledzę:D

No właśnie już mam więc tak muszę kombinować:D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...