Skocz do zawartości

Jakie słuchawki do robienia muzyki?


Recommended Posts

Cześć - powiem szczerze ze malo kto chyba robił aż takie porównanie, piszesz,ze chcesz słuchawki do robienia muzyki - więc raczej to Ty masz sprecyzowane granie , każdy z nas jeżeli ma słuchawki raczej na nich słucha (w sumie co raz mniej) niż "robim muzyke"
Be z własnego odsłuchu na własnym sprzęcie się nie obejdzie..
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

chyba chodzi o jakies dj-owskie sprawy ... albo .. tworzenie muzki na kompie ( np bardzo ambitnej muzki techno )






zdecydowanie w żaden sposób nie pomagasz.. a jeżeli nie pomagasz to wskazane byłoby aby wszelkie docinki były zatrzymywane dla siebie.. mam nadzieję, że robisz coś bardziej ambitniejszego niż techno..a nie to, że jesteś jedynie przeciętnym słuchaczem..

odnośnie wątku również dołączam do problemu w znalezieniu dobrych słuchawek.. lecz mój budżet jest bardziej ograniczony.. gdybym mógł przebierać, to zdecydowanie byłyby to AKG K 240 Studio (K240).. jednak jestem zmuszony poszukać coś mniej wygórowanego.. staram się tworzyć muzykę electro..do tego jak najbardziej potrzebne są słuchawki..do tego gram jeszcze na gitarze z digiteche'm RP500..nie zawsze mam możliwość grania na piecu..więc szukam takich słuchawek, które wytrzymają domowe próby.. czytając różne opinie doszedłem do wniosku, że słuchawki AKG K77 są na serio dobrze oceniane.. jednak pytania ciągle pozostają.. czy warto? czy aby znowu po 3 miesiącach nie dały rady?! icon_smile.gif

pozdrawiam..
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...