Skocz do zawartości

Klipsch 6000 z jakim wzmacniaczem ?


intruder

Recommended Posts

Jestem zdecydowany na kupno podlogowek Klipsch 6000 albo Monitor audio bronze 6 ,lecz nurtuje mie pytanie z czym by dobrze zagraly , rock, pop.

Moi faworyci wsrod wzmacniaczy to  Cambridge 60 lub  80, Denon 800.

Czy i jakie zestawienia maja sens? Jesli macie jakies sugestie co do mojego wyboru to prosze o pomoc lub moze zaproponujecie cos innego .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DZieki za podpowiec, ale zalezy mi na wzmaku bez dodatkow ,Onkyo takowe posiada. NAD natomiast nie posiada wejsc optycznych ,ktore uzywam do podlaczenia CD i TV smart do odtwazania spotify i innych. Bardzo odpowiada mi Denon 800 ze wzgledu na optical in x 3 , male gabaryty  i atrakcyjna w tej chwili cene. Natomiast nie moge sie przekonac co do glosnikow , ktore beda lepsze ,brzmienie , wykonanie,cena.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

najlepszą opcją połączenia z Klipsch RP-6000F jest wzmacniacz o brzmieniu odciążonym, plastycznym, raczej łagodnym. CA nie będzie najlepszą opcją, w przypadku Denon natomiast bardziej musielibyśmy spojrzeć na wyższe, droższe seria. Moja propozycja to Advance Acoustics X-i75 lub wyższy, świetnie sprawdzi się także hybryda lampowa Vincent SV-500, jeśli lubisz mocne, szybkie, energiczne brzmienie, proponuje posłuchać Cyrus One, spokojniej i bardziej plastycznie Arcam SA10.

To tylko kilka konkretnych propozycji, zapraszam serdecznie do naszego salonu na odsłuchy, porównania oraz oczywiście indywidualne wyceny dla forumowicza.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...