Skocz do zawartości

Zestaw do pop, rock. metal lata 80' 90'


Jarosław Słowiański

Recommended Posts

Witam melomanów i audioflii :)  Mam zagwozdkę. Pokój 20 m2, szafa, 2 komody, sofa  i takie tam, ogólnie pusto nie jest. Szukam zestawu na kilka lat do popu, rocka i metalu i kwasowe elektro :) . Z finansami tak żeby kobiety nie doprowadzać do obłędu to chciałbym zmieścić sie w kwocie 4-5 tyś całość. Sprzęt może być z drugiej ręki ( ufam sprzedawcy pumpurek bo ma dobre opinie) ale też chciałbym nowy sprzęt z salonu bo wiadomes ;)  Ogólnie brzmienie powinno być tak myślę neutralne ( kobieta ) ja lubię słuchać od (Alibabki ) przez King Diamond po Scorn czyli przedział ogromny ale skupmy się na ostatnich dwóch hehe :D Basu nie może zabraknąć to wiem na pewno kosztem Alibabek i Krawczyka :D  Wyjściowym wzmacniaczem będzie Yamaha A-S 701 + Chromecast Audio (  z czasem yamaha wxad-10) i teraz pytanie co dalej... czyli kolumny. Faworyci od top do ... ;)  to  1. KEF Q750 2. Dynaudio emit 30 ( powystawowe) 3. Paradigm 9v7 4. Heco Aurora 700 5. Canton GLE 496 5. STX - 250 6. Tonsil Maestro 180 II 7. Tonsil Zeus/Altus 300. Odsłuchy mam najbliżej we Wrocławiu... lub zobaczyć Łódź przy okazji (Q21) :D  Proszę o poradę. Pozdrawiam!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

na pewno serdecznie zapraszam do nas na odsłuchy, mamy ogromny asortyment, wszystko możesz posłuchać, porównać w komfortowych warunkach.

Do wzmacniacza Yamaha A-S701 na pewno musimy szukać kolumn o raczej spokojniejszej charakterystyce, lepszym wypełnieniu, plastyce. W podanym budżecie spokojnie zmieścisz się z fabrycznie nowymi dobrymi konstrukcjami. Na pewno warto posłuchać Kef Q750, Dynaudio Emit M30 ale także Audio Academy Hyperion IV, Polk Audio RTi A7 czy Tannoy Revolution XT 8F. W 20m2 nie pustego pomieszczenia można także z dobrym efektem (moim zdaniem nawet lepszym) zastosować dobre monitory. W takim przypadku koniecznie trzeba posłuchać Buchardt Audio S300 MK, Gato FM-15 oraz najbardziej rockowe Focal Aria 906.

To tylko kilka konkretnych propozycji, na miejscu masz u nas do dyspozycji dziesiątki modeli kolumn, które w komfortowych warunkach możesz odsłuchać. Zapraszam serdecznie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...