Skocz do zawartości

Co do a30-k?


Azbit

Recommended Posts

Witam,

posiadam wzmacniacz pioneer a30-k (taki wpadł w ręce) i noszę się z doborem kolumn. Jakie kolumny podłogowe warto wziąć na odsłuchy do tego wzmacniacza? W przyszłości chciałbym jedynie dokupić mocniejszy wzmacniacz, a kolumny zostawić. Jak najbardziej sprzęt używany. Pokój 25-30 m^2
Muzyka : głównie rock, lekki metal, film, house (mniej), 
Budżet : +/- 1500 zł
Rozważam Tannoy m4, Pylon audio pearl 25, monitor bronze 6.
Dac : topping d10 do tego jakis chromecast i tidal master, może później N-30AE ( czy to mi w jakiś sposób "ulepszy dźwięk"?).

Dziękuję za podpowiedzi 

Edytowano przez Azbit
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego chciałbym się doradzić audiofili i kupić coś co mi posłuży i będzie można „ulepszyć” zestaw poprzez zmianę tylko wzmacniacza, a nie wzmacniacza i kolumn. Swoją przygodę dopiero zaczynam z takim sprzętem, a a30 kupiłem można powiedzieć jak za darmo i myślę, że na początek wystarczy. Nie śpieszy mi się ze złożeniem wszystkiego, dlatego wolę zapytać na jaki sprzęt polować i obserwować kiedy pojawi się coś „ ciekawego ”w okolicy i pozwoli na odsłuchy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

biorąc pod uwagę Twoją konfigurację, proponowałbym spojrzeć na Pylon Audio Pearl 27. To wystarczająco mocne, dynamicznie grające i uniwersalne konstrukcje, które dobrze sprawdzą się w aktualnym systemie, w i w przyszłości przy lepszym wzmacniaczu pokażą swoją klasę.

Zapraszam serdecznie na odsłuchy, porównania oraz oczywiście indywidualne wyceny dla forumowicza.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj zweryfikowałem błąd, bo miałem na myśli BX6 oczywiście. Bronze 6 są zdecydowanie nie w moim budżecie. 

Możecie podrzucić jakie w ofercie macie "stosunkowo" dobre kable cena/jakość, patrząc na cenę zestawu?

I jaki mógłby napędzać je kiedyś wzmacniacz? Chciałbym się zorientować na jaki przedział cenowy się szykować, bądź już mieć na uwadze poszukiwania.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...