Skocz do zawartości

Bezprzewodowe słuchawki z wbudowanym mikrofonem


Recommended Posts

Witajcie,

Poszukuję bezprzewodowych słuchawek z wbudowanym mikrofonem. Jest to warunek konieczny. Słuchawki chciałbym nauszne w miarę wygodne.

Chciałbym aby nie zbierały szumów takich jak wiatr (o ile to możliwe w ogóle), ale też żeby były wystarczająco czułe na mój głos. Chciałbym aby słuchawki były wyposażone też w ANC. 

Na ostatnim miejscu jest dźwięk, zakładam że przy budżecie który wynosi 1000zl będzie on zadowalający. Do tej pory wystarczały mi słuchawki za 50zl.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kubad dziękuję za propozycje. Jak pisałem nie zależy mi na jakości dźwięku bo będzie ona na pewno kilkukrotnie lepsza niż w moich tanich słuchawkach.

Czy masz jakieś informacje/opinie na temat wbudowanego mikrofonu w tych słuchawkach? Na pewno spróbuję poszukać ich w sieci.

Edit: teraz zauważyłem, że kwestia zbierania dźwięków o którą proszę mogła zostać odebrana jak prośba o dobre ANC. Miałem na myśli mikrofon. Jest to najważniejszy dla mnie aspekt.

Edytowano przez Lukikow
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tego potrzebował byś słuchawek z mikrofonem na wysięgniku przed ustami . W słuchawkach bt zwykle jest on wbudowany w muszlę słuchawek. Wtedy zbiera on dość dużo dźwięków z otoczenia. Takie słuchawki są dość rzadkie i relatywnie drogie w stosunku do jakości dźwięku który w nich słuchasz. np. Jabra Evolve 65.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...