Skocz do zawartości

dziwny dzwiek amplituner


tonieja

Recommended Posts

witam

jak w tytule mam dziwny dzwiek w glosnikach mianowicie przy wyciszonym volume na maxa slychac jakis dziwny dzwiek, sprawdzalem kable czy niema jakiegos zwarcia itd, wpadlem na pomysl zeby pokombinowac przy wejsciach czinkczy (niewiem jak sie mowi poprawnie jestem laikiem) do amli podlaczony jest TV (aux1) i xbox360 (aux2) w momencie kiedy wysune czinkcze na tyle zeby tylko precik byl w srodku niema tego dzwieku jasli jednak wsadze wtyczki do konca dzwiek powraca (dziwne burczenie) kompletnie niemam pojecia co to jest i ajk to naprawic prosilbym tylko o pomoce nie na zasadzie do servisu ale o pomoc ktora pomoze mi pozbyc sie samemu tego problem dodam tylko ze problem pojawil sie niedawno


dzieki
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A masz podpięte zasilanie z różnych gnizdek? Ja miałem coś podobnego tz. komputer podpięty do wzmaka i był przdźwięk, pomogło połaczenie obódowy kompa z kaloryferem... ale nie całkiem. Następnie połaczyłem obódowe z chinczem wchodzącym do wzmaka i pomogło.
Ale nie przy całkowitym min na wzmaku. Jeżeli jest mni to z głośników nie może dobiegać żaden dźwięk... więc.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zmiana gniazdek nic nie pomogla ponizej dam fotki i dzwiek

...

a tu jest dzwiek jaki slychac przy pierwszym obrazku z dzwiekiem od zera w gore przyczym przy niewsadzenie czinkczy tego niema jak na 2 obrazku

http://www10.zippyshare.com/v/95995270/file.html ---> buczenie mp3

Edytowano przez RoRo
Odpowiadając na post bezpośrednio po nim nie ma potrzeby go cytować...
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A sprawdzałeś co się dzieje, gdy połączysz amplituner innymi kablami???

Pozdrawiam
PS. Jakby co, to piszemy: CINCH (lub spolszczone "czincz"), inna nazwa tego złącza to RCA. No i zazwyczaj mamy "obudowę" pisaną przez "u" oraz :nie mam" pisane rozdzielnie icon_wink.gif
A do poprawiania błędów służy przycisk "EDYTUJ" (oczywiście - po zalogowaniu się).
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...