Skocz do zawartości

ONKYO TX-NR686B Czarny Dobra cena


Angelus Nigrem

Recommended Posts

Ja tez poproszę. Miałem także kupić z Amazona to Onkyo 686 lub Denona x2400. Jednak jeśli cena będzie dobra, to wolę kupić w Polsce. Poczytałem też, że Onkyo po aktualizacji ma wsparcie eARC, a ten Denon chyba nie.

Wczoraj zakupiłem Taga Harmony 606 v.3. Teraz musze jeszcze suba dokupić.

Dlatego też wołam @Q21

Edytowano przez doktorant
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Onkyo 686 ma eARC??? To niemożliwe. 

Z amplitunerów z tej półki eARC mają na bank Yamaha 685 i Denon 2600. Sa się przymierzałem do jednego z nich. Kupiłem jednak Onkyo 696. 

Mój model eARC nie ma. I nie zanosi się na to. Dlatego też wątpię żeby niższy model miał. 

Edytowano przez Pep
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytałem opis najnowszego FW i nie ma tam słowa o eARC. 

A z linku, który podałeś: 

"The rollout will initially activate eARC on the 9.2-ch Onkyo TX-RZ830 and Integra DRX-5.2 network A/V receivers.

The firmware rollout will enable Amazon Music on the following products:

PR-RZ5100, TX-RZ3100, TX-RZ1100, TX-RZ830, TX-RZ820, TX-RZ730, TX-RZ720, TX-NR686, TX-NR676E, TX-NR575E, TX-NR474, TX-L50, BASE-V60, HT-S9800THX and LS7200."

NIC nie ma odnośnie eARC w innych modelach niż RZ830 i DRX. Innym- aktualizacja przyniesie jedynie Amazon Music. (w 696 Amazon Music mam od samego początku) Z drugiej strony mam nadzieję że w końcu pójdą po rozum do głowy i dodadzą to w niższych, spełniających wymogi techniczne amplitunerach, bo i tak nikt nie kupi wyższego modelu tylko ze względu na eARC. Prędzej kupi 685 lub 2600. 

Edytowano przez Pep
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...