Skocz do zawartości

1 Słuchawki 2 komputery


Recommended Posts

Witam.

Tak jak napisałem w temacie, chciałbym używać 1 pary słuchawek na 2 komputerach (dokładnie to główny komputery i poboczny laptop).

Pytanie: co zrobić żeby jak najmniejszym kosztem móc słuchać jednocześnie dźwięków z laptopa i komputera na jednych słuchawkach. Przykład: puszczam sobie jakiś serial (albo coś podobnego) na laptopie i jednocześnie gram w jakąś grę na komputerze i słyszę dźwięki z laptopa i komputera.

Czyli w skrócie chciałbym żeby laptop działał tak jakby drugi monitor (używam programu synergy)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałeś rację, line in i wejście mikrofonowe są połączone, jak odłączyłem mikrofon w włączyłem opcję nasłuchiwania to słyszę dźwięk z laptopa, tylko teraz jak je skonfigurować i rozdzielić? Jakieś pomysły, dość mało informacji jest o tej karcie dźwiękowej.

Edytowano przez krzychbandyta
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podsumowując, udało mi się wszystko zrobić tak jak powinno być czyli mogę słuchać dźwięków z komputera (główny) dźwięków z laptopa (poboczny) i rozmawiać przez mikrofon w słuchawkach, okazało się że jedna główna przejściówka była wadliwa, odłączyłem ją, znalazłem 2 inne i podłączyłem słuchawki do jednej przejściówki a potem do karty dźwiękowej, kabel od mikrofonu do drugiej przejściówki i do portu mikrofonowego z tyłu komputera. Teraz muszę dokupić dłuższy kabel jack 3,5 mm - jack 3,5 mm i wszystko będzie gotowe. Dzięki za pomoc :)

Edytowano przez krzychbandyta
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...