Skocz do zawartości

Pylon Diamond 28 - używany wzmacniacz pomoc w wyborze


djdom111

Recommended Posts

 

Witajcie, jestem nowy na forum, przeczytałem wszystkie tematy dotyczące połączenia Pylonów Diamond 28 z nowymi wzmacniaczami. Niestety budżet w którym się znajduje nie pozwala na zakup fajnej nówki (ok 3 tys). Dodatkowo mam bardzo słabe pomieszczenie aby uzyskać bas. 30m2 salonu dodatkowo otwartego na korytarz i kuchnię (aneks). Jakikolwiek bas uzyskiwałem dopiero ustawiając je blisko ściany (ale też niewielki w porównaniu do ich możliwości z odsłuchu w sklepie). Dlatego też prosiłbym o pomoc w doborze jakiegoś wzmacniacza który trochę wzmacnia bas. Do tej pory działam na amplitunerze i na starym wzmacniaczu yamaha 1050. Scena jest sporo lepsza na wzmacniaczu natomiast bas dopiero po użyciu loudness na 4/10 (czego nie chciałbym używać). Co do preferencji to szukam muzykalności, nie do końca neutralności. Z góry dziękuję za pomoc.  

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Też jestem ciekaw. Czy mówimy o tym co ostatnio pojawiło się na forum?

Z biegiem lat zgromadziłem listę takich "przypadłości" o wielu firmach. Canbridge, nad, denon. Ale to nie jest regułą. Jeśli przeczytasz coś i danym modelu nie znaczy że u ciebie też tak musi być.

Więc czekam na rozwinięcie tematu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...