Skocz do zawartości

Kolumny + Denon AVR-X2500


Spamerby

Recommended Posts

Witam wszystkich,

W prezencie na swieta pod choinke otrzymalem Denon AVR-X2500H

Szukam kolumn do max 3tys złotych. Kolumny są do ogladania kina, ps4, netflixa. Oraz lubie sluchac muzyki ala starszy melodyczny trance, albo podobna muzyka elektroniczna. Nie slucham rock. 
W przyszłości chcialbym rozbudowac o sub, plus pozostale glosniki (moze w ciągiu roku), ale narazie chcialbym zakupic kolumny.
Pomieszczenie 20m2. 


Spodobały mi się kolumny Monitor Audio Monitor 300 (akurat jest promocja i mozna kupic ich w cenei 2tych tysiecy zloty) + fajnie wyglądaja, wedlug testów jest dobry bas i granie.

Lubie akurat bas,nie dudnienie. Vocal trance tez czasami posclucham. 

Czy Denon 2500+ monitor audio 300 to dobry wybor? albo jakie kolumny w tej cenie (2-3 tys PLN) tez dobrze zagraja?

Dziekuje wszystkim!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kubad @Q21

Dziekuje, po weekendzie mam kilka jeszcze pytan. 

Jednak zmiezylem bardziej dokladniej pokoj, i mam 17.5 m2. Do tego mam wykładzinę na podłodze oraz sufity 3m.  

1. Heco aurora fajny design, fajne opinie ( We Wroclawiu narazie nie ma w sklepach na odsluch), czy nie beda dusic sie w 17.5 m2 ?
2. Mam mozliwosc odsunieca od sciany ich od 30-35cm, potem idą firanki i potem postawilbym kolumny - czy to rozwiązane ma miejsce? W ciagu roku konfiguracja zmieni sie, i bedą stac przy innej sciane bez firanek. 
3. Jak Heco Aurora radzi z cichym sluchaniem? 

Dziekuje!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...