Skocz do zawartości

Polk Audio50 ?


fish74

Recommended Posts

Witam.

Po długim czasie powrót do muzyki ...odkurzony sprzęt z piwnicy : Alton 80 po regeneracji głoścników , technics duża wieża wzmak su-v 500 , cd sl-ps670a , deck i tuner ( nieużywane ) duża wieża zaokrąglona , plus spotify ...gra to jak gra - znam opinie na temat Altonów jak i wzmacniacza.

Na początek chce jednak zmienić kolumny .Później powoli resztę .NIe ukrywam że nie chcę wydać majątku i kupić sprzęt budżetowy .

Pokój 4,10 x 4,00 , kolumny dość między meblami , od ściany ok 50 cm .

Muzyka rock progresywny i okolice ale nie tylko .Leonard Cohen czy Cigarettes After Sex i tego typu klimaty , pewnie podepne też dekoder cyfrowy .Lubię soczysty dźwięk z głębokim basem i czystą górą.

Widzę w bdb cenie Polk Audio T50 po 499/szt .Troche mnie przeraża niska waga ...czy to zagra niskim basem ?

Czy jest to optymalny wybór? czy szukać coś innego .Pewnie mało szczegółów ale i nie szukam sprzętu za kilka tys ....

Później zajmiemy się resztą .Z góry dziękuje za podpowiedzi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, fish74 napisał:

Witam.

Po długim czasie powrót do muzyki ...odkurzony sprzęt z piwnicy : Alton 80 po regeneracji głoścników , technics duża wieża wzmak su-v 500 , cd sl-ps670a , deck i tuner ( nieużywane ) duża wieża zaokrąglona , plus spotify ...gra to jak gra - znam opinie na temat Altonów jak i wzmacniacza.

Na początek chce jednak zmienić kolumny .Później powoli resztę .NIe ukrywam że nie chcę wydać majątku i kupić sprzęt budżetowy .

Pokój 4,10 x 4,00 , kolumny dość między meblami , od ściany ok 50 cm .

Muzyka rock progresywny i okolice ale nie tylko .Leonard Cohen czy Cigarettes After Sex i tego typu klimaty , pewnie podepne też dekoder cyfrowy .Lubię soczysty dźwięk z głębokim basem i czystą górą.

Widzę w bdb cenie Polk Audio T50 po 499/szt .Troche mnie przeraża niska waga ...czy to zagra niskim basem ?

Czy jest to optymalny wybór? czy szukać coś innego .Pewnie mało szczegółów ale i nie szukam sprzętu za kilka tys ....

Później zajmiemy się resztą .Z góry dziękuje za podpowiedzi.

Polk Audio T50 to dobry zestaw kolumn, powinien sprawdzić się optymalnie w Twoim systemie. To kolumny grające mocno, szybko, dynamicznie, swobodnie. Polk Audio oferują bas punktowy, mocny, energiczny. W danym budżecie to moja rekomendacja. Zapraszam serdecznie do naszego salonu na odsłuchy i zakupy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Q21 napisał:

Polk Audio T50 to dobry zestaw kolumn, powinien sprawdzić się optymalnie w Twoim systemie. To kolumny grające mocno, szybko, dynamicznie, swobodnie. Polk Audio oferują bas punktowy, mocny, energiczny. W danym budżecie to moja rekomendacja. 

Potwierdzam.  Miałem je nawet w salonie ponad 30m2 i byłem zaskoczony co potrafią.  Za tą kasę fajne kolumny. 

Pzdr.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W cenie 500-550 pln/szt nowe widzę jeszcze :

Pylon Audio Pearl 20 ...tyle że tu bass reflex z tyłu . Z racji bliskiej odległości od ściany obawiam się dudnienia .

 

Heco Victa Prime 502

Tannoy Eclipse 2

troszkę drożej ale w zasięgu 

Jamo S 805

HECO VICTA PRIME 702

i powiedzmy górna granica cenowa

 

STX Electrino 150

 

Monitor Audio Monitor 200

a może jednak coś z używek ? 1300-1500 - kpl max budżet 

Edytowano przez fish74
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...