Skocz do zawartości

Wzmacniacz zintegrowany do Quadral Rhodium 200


Michał Szukiełowicz

Recommended Posts

Cześć. Aktualnie jestem szczęśliwym użytkownikiem amplitunera Denon x1400h. Współpracuje on na froncie z Quadral Rhodium 200, Rhodium Base i Qube 8. Na tyłach grają Wharfedale Diamond 210 (podłączane okazyjnie ze względu na bardzo aktywnego urwisa ;) ).  Jak dla mnie te Rhodiumy grają bardzo satysfakcjonująco streamując muzykę ze Spotify w stereo, ale z prezentacji jaką miałem u gościa od którego je kupiłem pamiętam, że stać je na więcej. Ktoś powiedział mi, że wzmacniacz stereo nie jest opcją, lecz koniecznością. Z racji tego, że słucham muzyki z serwisów streamingowych niezbędny byłby wzmacniacz i streamer. Budżetowo nie za bardzo stać mnie na zakup dwóch oddzielnych klocków, więc wstępnie zdecydowałem się na NAD C338. Nie do końca jest to mój budżet, ale niczego bardziej zbliżonego nie znalazłem. Czy sądzicie, że będzie to dobra opcja? 

Powierzchnia odsłuchowa to ok. 10m^2. Odległość od źródła dźwięku to ok. 3m.

Z góry dzięki za porady.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chcę mieć wszystko. Kino i stereo. Zamiast przepinania kabli zakupie selektor, taki jak np. Beresford TC-7220 MKIII. Wzmacniacz musi obsługiwać Spotify Connect. Nie wiem czy dobrze widzę, ale wydaje mi się że żaden z polecanych powyżej nie spełnia tego warunku niestety. 

Kupiłem budżetowy amplituner i teraz narobiłem sobie problemów. Powiedziałbym, że będzie nauczka na przyszłość, ale wątpię. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...