Skocz do zawartości

Magnat Polk Wilson


radex121

Recommended Posts

Witajcie mój wzmacniacz to Yamaha 701 po sprzedaniu starych głośników zarobiłem 650 eur (2600zl) i chciał bym teraz kupić cos innego do mojego salonu 23m2

A więc tak miałem okazje słuchać Wilsonów reptor 7 grały fajnie ale tak jak by ten dzwięk był przytłumiony trochę mi to nie pasowało, miałem tez okazje słuchać Magnatów shadow 207 grały już lepiej od wilsonów dźwięk był trochę jaśniejszy i bass tez był bardziej wyczuwalny, Co do Polk to mam okazje kupić Signature S55e albo s50e to w miarę rozsądne pieniądze mowa tu o nowych problem tylko taki ze nie ma ich nigdzie obok mnie do odsłuchania.... 

I taka sprawa do was jak wy widzicie te wszystkie trzy rodzaje kolumn Magnat shadow 207 wilson reptor 7 i polk Signature S55e/s50e  osobiście ? co możecie mi powiedzieć na temat tych polk w porównaniu do wilsona i magnata ? 

Kolumny budżetowe szału nie ma ale tak sobie postanowiłem ze więcej wydawać nie chce.

 

Jeżeli macie jakieś pytania pytajcie a ja postaram sie tez pomóc 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...