Skocz do zawartości

Stereo z funkcjami sieciowymi


acmszymon

Recommended Posts

Część! Chciałbym abyście podpowiedzieli czy zestaw Yamaha R-N303D wraz z Klipach Synergy 20 ma jakikolwiek sens? Szukam czegoś niedrogiego z funkcjami sieciowymi. Zależy mi aby mieć gwarancję chociaż na cześć sprzętu, dlatego myślałem o nowym amplitunerze i używanych głośnikach podstawkowych. Słucham raczej nie za głośno (11 miesięczne dziecko) głównie wieczorami polskiego i brytyjskiego rocka (np. Dire Straits), pop-rocka, a w ciągu dnia raczej radio internetowe (do tej pory leciało przez bluetooth z tel do Sony GTKX1BT, ale męczył mnie trochę bass i problem z miejscem na tę kolumnę). Salon 25m2. W podobnej cenie jest też HK3700 (może to lepsza opcja)? Ale nie ma chyba wejścia optycznego audio, a chciałbym też podpiąć tv pod sprzęt. Czytałem też o DALI Zensor 1 - używki droższe, ale może udałoby się coś wyrwać na OLX. 

Wcześniej myślałem o Yamaha MCR-N470D i Denon Ceol N10, ale opinie o głośnikach mnie odstraszyły.

Czy podane wyżej propozycje w cenie do 2 tys. są OK? Czy jednak można znaleźć coś dużo lepszego? Albo chociaż czy będą grały lepiej niż miniwieże? Nie chodzi mi o cuda, ale może czytając fora przez ostatnie kilkanaście dni pominąłem coś istotnego...

Proszę rozpatrywać tego posta jako prośbę o pomoc osoby, która nie jest audiofilem, lecz fanem spokojnej muzyki, która wypełnia nam sporą część dnia.

Pozdrawiam i z góry dziękuję za chęć pomocy!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz dosyć duże pomieszczenie, odpuść sobie miniwieże, znacznie lepszą opcją będzie klasyczny amplituner i dobre kolumny podstawkowe. Niewiele przekraczając budżet mogę Ci zaproponować amplituner Yamaha R-N303D z kolumnami Pylon Audio Pearl Monitor. Takie zestawienie powinno Cię w pełni dźwiękowo infunkcjonalnie usatysfakcjonować.

Zapraszam serdecznie do naszego salonu na odsłuchy oraz indywidualne wyceny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 months later...

Spróbowałem czegoś tańszego i mam Heco Victa Prime 302. Trochę czasu minęło, sporo muzyki przerobiłem. Na wyższym poziomie głośności grają jako-tako, ale w ciągu dnia muzyka gra ciszej (np. radio) i powiem szczerze, że chyba źle zrobiłem - nie dostarcza mi ona żadnych większych pozytywnych doznań, po prostu coś sobie nucą. Nie potrafię tego opisać - np. pierwszy przykład z brzegu, Tidal, utwór Happysad "Nadzy na mróz" - są tam długi partie gitarowo-perkusyjne i w ogóle nie jest to dźwięczne bez odpowiedniej głośności.

Czy zaproponowane przez Państwa Pylony będą grały nico lepiej/dużo lepiej, czy jednak trzeba szukać czegoś np. za 1500 zł? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...