Skocz do zawartości

DENON DRA-800H + Dali Zensor 7 - zmiana


Cass

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 61
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Sorki, nie zauważyłem, że to Ty jesteś autorem 😉. Skoro to zensory 7 to powinno grać ok. U mnie cyrus gra z piątkami i jestem zadowolony. Ale możesz celować też np w dynaudio emity. Z tym, że najpierw spróbowałbym połączenia z Twoimi zensorami. Moim zdaniem powinieneś być zadowolony. 

Sorki, nie zauważyłem, że to Ty jesteś autorem 😉. Skoro to zensory 7 to powinno grać ok. U mnie cyrus gra z piątkami i jestem zadowolony. Ale możesz celować też np w dynaudio emity. Z tym, że najpierw spróbowałbym połączenia z Twoimi zensorami. Moim zdaniem powinieneś być zadowolony. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Dnia 12.05.2020 o 09:07, S4Home napisał:

Czy kolega z S4Home przypuszcza że nie potrafię "cyrus one hd  remote" wpisać w wyszukiwarkę. Chyba że mój osobisty wujek dobra rada "google" jest złośliwy albo leniwy bo dostrzega w eterze tylko do cyrus one ale bez hd !!!  Mimo to dziękuję i pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He,he pisząc ".......mój osobisty wujek dobra rada "google" jest złośliwy albo leniwy......" miałem na myśli moją wyszukiwarkę  Google. Skąd takie odczucie  kolegi nie jestem w stanie zrozumieć. Mam natomiast wątpliwości co do sformułowania "...Odpowiedziałem konkretnie na pytanie...". Otworzyłem link kolegi i otrzymałem setki obrazów a pilota do ONE HD nie dostrzegłem. Przypomnę mój wcześniejszy post "Panowie jak wygląda i czy w ogóle istnieje pilot do Cyrus ONE  HD (aplikację na telefon widziałem) , musi przecież obsługiwać dodatkowe wejścia cyfrowe?"  czyli musi mieć dodatkowy przycisk do "cyfrówki".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Utwórz nowe...