Skocz do zawartości

Słuchawki gamingowe bezprzewodowe


Recommended Posts

Hejka, szukam fajny słuchawek gamingowych z mikrofonem.

Moje wymagania to że mogę je używać przez bluetooth jak i podłączone do komputera. Jakoś mikrofonu nie musi być najlepsza, ale żeby nie była też najgorsza, wiem że mikrofony w słuchawkach nie są najlepsze. Chciałbym żeby słuchawki zakrywyaly mi całe ucho i były wygodne. 

Cena zbytnio roli nie gra, ale fajnie by było gdyby słuchawki były warte swojej ceny.

Pozdrawiam cieplutko

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka 

No to muszę Cie rozczarować. Słuchawki bluetooth z zasady w trybie z mikrofonem nadają się do rozmów przez telefon i komunikatory, dźwięk który im wtedy toważyszy ma niską jakość i nie jest stereofoniczny. Do tego słuchawki tego typu mają zawsze jakieś opóźnienie. W trybie aptX LL nie jest duże, jednak nie na tyle aby było wystarczające do grania w gry wymagające refleksu. Dlatego do tego celu najlepiej sprawdzają się słuchawki przewodowe lub bezprzewodowe specjalne dla graczy ( ale nie obsługujące bluetooth ). Ostatecznie możesz wybrać słuchawki bluetooth, ale do używania w grach jako przewodowe.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, MobyDick napisał:

Hejka 

No to muszę Cie rozczarować. Słuchawki bluetooth z zasady w trybie z mikrofonem nadają się do rozmów przez telefon i komunikatory, dźwięk który im wtedy toważyszy ma niską jakość i nie jest stereofoniczny. Do tego słuchawki tego typu mają zawsze jakieś opóźnienie. W trybie aptX LL nie jest duże, jednak nie na tyle aby było wystarczające do grania w gry wymagające refleksu. Dlatego do tego celu najlepiej sprawdzają się słuchawki przewodowe lub bezprzewodowe specjalne dla graczy ( ale nie obsługujące bluetooth ). Ostatecznie możesz wybrać słuchawki bluetooth, ale do używania w grach jako przewodowe.

Głowie bezprzewodową opcję używał bym gdy wychodzę z pokoju i chcąc  porozmawiać ze znajomymi

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 months later...
  • 9 months later...

Audio Technica zaprezentowała niedawno swój najnowszy model ATH G1WL. https://www.tophifi.pl/sluchawki/sluchawki-gamingowe/audio-technica-ath-g1wl.html

jest to bezprzewodowa konstrukcja, która aspiruje do swoich starszych braci z serii "ART". 

Zapraszamy wszystkich graczy do sprawdzenia !:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 9 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...