Skocz do zawartości

Gramofon audio-technica - jeden z głośników nie działa


Recommended Posts

Witam,

po podłączeniu głośników do gramofonu audio-technica (model LPW40WN) jeden z nich nie działa. Ogólnie głośniki są sprawne, bo po włączeniu muzyki z amplitunera Yamaha wszystko jest ok. Głośnik został sprawdzony zarówno na kablach dołączonych do gramofonu jak i tych nowych dokupionych do całego zestawu i nic. Czy ktoś miał może już taki problem i udało się go rozwiązać bez oddawania gramofonu na serwis? 

Pozdrawiam 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oddaj do serwisu.

Gdybyś miała gramofon, a nie odtwarzacz płyt winylowych, to może bym coś pomógł. Chociaż w gramofonach jest biegły @Audio Autonomy . Może coś podpowiedzieć. 

Najlepiej skontaktuj się ze sklepem. Ja bym to cuś oddał i kupił prawdziwy gramofon, a nie odtwarzacz. 

Ładny używany gramofon po pełnym serwisie i odnowieniu kupisz do 1000 zł. Takie egzemplarze wyglądają jak nowe, chociaż mają 20-30 lat. 

Pozdrawiam 

Edytowano przez 1Ender
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam amplitunera 😱. Mam wzmacniacz. Mój tor gramofonowy wygląda tak. Gramofon, przedwzmacniacz gramofonowy, wzmacniacz stereo, kolumny. 

To o czym piszesz to grajek do płyt winylowych z wbudowanym przedwzmacniaczem i końcówką mocy. Czyli uproszczając, masz wbudowany wzmacniacz. Dlatego można podłączyć kolumny. 😁

Były już takie produkcje wcześniej np. rodzimy Bambino czy Artur. 

Pozdrawiam 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...