Skocz do zawartości

Kolumny głośnikowe za około 1000 zł


Pavl0o

Recommended Posts

Witam, poszukuję kolumn głośnikowych za około 1000 zł.

Do tej pory używałem zestawu Rotel Ra-971 MK II + Monitor Audio Bronze Bx2. Dźwięk, brzmienie mi odpowiadało, może troszkę za mało basu jak dla mnie. Sprzedałem w związku ze zmianą miejsca zamieszkania. Wzmacniacz zostawiłem i nie chciałbym go zmieniać.

Teraz potrzebuję kupić nowe lub używane kolumny. Budżet tak jak pisałem około 1000 zł - będzie mniej spoko, będzie trochę więcej - jeśli warto mogę dołożyć.  W załączniku zamieszczam rysunek, gdzie planuję postawić kolumny(zaznaczone na czerwono). Niestety, nie mam nigdzie miejsca na to żeby postawić je na podstawkach albo kupić podłogowe. To jedyne miejsce w całym domu gdzie mogę mieć kolumny. Wysokość do tv to max 60 cm. Pokój to około 25 m2 z otwartą kuchnią oraz przedpokojem(często muzyka będzie włączona gdy jestem w kuchni i coś robię).

Muzyka jakiej słucham to w 80% spokojny rock, w 20% coś szybszego typu metal. Tak jak pisałem, brzmienie Monitor Audio mi odpowiadało - jedynie chciałbym uzyskać troszkę więcej mocniejszego basu. Sprzedałem ponieważ kolor nie pasował mi już kolor(to był chyba jedyny powód). Teraz szukam koloru czarnego lub białego - to jest wymóg konieczny.

 

Bez tytułu.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...