Skocz do zawartości

Głośnik wysokotonowy w Heco Music Style 900


Recommended Posts

Witam wszystkich, bo to mój pierwszy post na forum. 

Potrzebuję pomocy przy znalezieniu głośnika wysokotonowego do kolumny Heco Music Style 900. Jestem ich szczęśliwą posiadaczką i kilka dni temu jeden tweeter zamilkł. Doprowadza mnie to do łez. Panowie zajmujący się naprawą głośników w moim mieście odmówili naprawy. A nie mogę nigdzie w Polsce dostać takiego głośnika na wymianę. Dlatego proszę o pomoc koleżanki i kolegów z forum. 

Z góry dziękuję 

Aga 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Agasiwa napisał:

Potrzebuję pomocy przy znalezieniu głośnika wysokotonowego do kolumny Heco Music Style 900. Jestem ich szczęśliwą posiadaczką i kilka dni temu jeden tweeter zamilkł. Doprowadza mnie to do łez. Panowie zajmujący się naprawą głośników w moim mieście odmówili naprawy. A nie mogę nigdzie w Polsce dostać takiego głośnika na wymianę. Dlatego proszę o pomoc koleżanki i kolegów z forum.

Aga,
witaj na Forum AUDIO.

Spróbuj zadzwonić do dystrybutora HECO - firmy Elco-Exim. Firma mieści się na obrzeżach Warszawy (Stara Miłosna)
https://www.elcoexim.com.pl/
na ich stronie masz numer telefonu do serwisu - głośnik wysokotonowy powinien być dostępny.
Kolumny masz na gwarancji  (nie wiadomo, czy uszkodzenie kwalifikuje się do bezpłatnej wymiany) czy już po gwarancji i wtedy naprawa będzie płatna (a właściwie zakup nowego głośnika)?

A co się stało - czy grałaś głośno i były podbite wysokie tony, czy też stało się to w trakcie normalnego słuchania?

Pozdrawiam
PS. Przenoszę wątek do prawidłowego działu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...