Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
nowy78

Usher V-601

Recommended Posts

No cóż, w końcu przyszedł czas, w którym z bólem serca postanowiłem rozstać się z jednymi z moich Usherów. Jestem pierwszym właścicielem tych pięknych (mnie zdecydowanie bardziej się podobają niż np BE-718) i porządnie wykonanych skrzyneczek. Kolumny przeszły pewne modyfikacje, do opisu których odnośnik znajduje się poniżej.

Z mankamentów wymieniłbym jedynie pękniętą ramkę jednej z maskownic, która jednak trzyma się w całości. Odłamany jest w niej także jeden z zaczepów. Usterki powstały na skutek niezbyt przemyślanego umieszczenia maskownic na szafie. Pomimo opakowania, niefortunny upadek spowodował uszkodzenia. Maskownicę można jednak bez problemu używać.

Preferowałbym sprzedaż kolumn w komplecie ze standami, wykonanymi przeze mnie specjalnie do nich, oraz dociskami (mogącymi służyć także jako dodatkowe podstawy, w razie niewystarczającej wysokości samego standu). Blaty standów to obustronnie polerowany granit (prawdopodobnie star galaxy). Górny, jak również dociski, wycięty jest w kształcie podstawy kolumny. Nogi wykonane są natomiast z rur chromoniklowych i zasypane dodatkowo żwirem akwariowym. Jedyne elementy złączne (czarne śruby ericsona) są widoczne od spodu dolnej podstawy. Waga jednego standu to ok 25 kg, natomiast docisku ok 12 kg.

Cena wywoławcza za całość: 3500 zł.

Zainteresowanych zapraszam na odsłuch w towarzystwie mojego sprzętu, lub ze sprzętem własnym.

No i może jeszcze jakaś fotka na zachętę :) :

1Podst1.jpg

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Utwórz nowe...