Skocz do zawartości

Wybór kina domowego


lukash1337

Recommended Posts

Witam!
To mój pierwszy post na forum, więc na samym początku chciałbym się ze wszystkimi przywitać icon_wink.gif. Mój post dotyczy wyboru kina domowego - otóż stoję przed wyborem takich zestawów (amplituner+DVD):

Pioneer VSX-818 + Pioneer 410
Denon AVR 1509 + Denon 1740
Onkyo TX-SR506 + Onkyo 406

Oraz kolumn:
Quadral Quintas 500 (ew. 700 jeśli różnica w dźwięku jest znacząca)
Koda AV707v2 + subwoofer SW1000v2

Teraz który zestaw z jakimi kolumnami zagra lepiej? Niestety w moim mieście nie znalazłem ani Quintasów ani kolumn Koda więc nie bardzo mogę porównać oba zestawy. W/w amplitunery i DVD znalazłem w jednym sklepie lecz nie z tymi kolumnami, które mnie interesują. Mam nadzieję, że pomożecie mi dokonać wyboru i z góry dziękuje ;].
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie!
Dziękuje za rady, wybiorę zestaw zaproponowany przez BAGIENNIKa - z opinii na forum wywnioskowałem, że ten model DVD Pioneera jest praktycznie identyczny do ONKYO 406, lecz tańszy.
BTW - w przyszłości planuje kupno subwoofera do swojego zestawu - proponujecie jakiś konkretny model? (najlepiej do 500zł)

Pozdr
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Witam,
wczoraj dostalem od dziewczyny w prezencie Denon'a AVR 1909. Mieszkamy w UK i niestety nie bylo polskiej instrukcji a angielska instrukcje wyjatkowo ciezko mi zrozumiec. Czy moze ma ktos ma w pdf'ie? lub moze jest jakas strona gdzie moglbym sciagnac?
Bardzo prosze o pomoc.
Moj mail to tomaszartur@ineria.pld

Pozdrawiam

Tomek
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...