Skocz do zawartości

System audio do pokoju 10m2


Karkas

Recommended Posts

2 godziny temu, S4Home napisał:

Oho będzie ciekawie.

Dlaczego?

Przecież to można wyliczyć.

15 minut temu, Kubakk napisał:

wieża sony , albo przenośny głośnik manty i po temacie :D

manta-spk5003-ghul,15614005281_3.jpg

Jak to dobrze ,że na początku XXI wieku nie czytałem for , i do małego pomieszczenia wsadziłem system 5.1 z 25cm subem , matrix robił robotę :D 

Słabo,  trzeba było taki wstawić.

 

gNxDBy.jpg

Nawet nie wiesz jaki mamy ubaw z twoich wpisów Kubakk, po same pachy.

Ale to na poważnym forum...

Tutaj raczej dla zabawy można pisać, pomijam branżę z czegoś trzeba żyć przecie.

😁

Smutne jest tylko to, że początkujący biorą takie wpisy za pewnik i jedynie słuszną koncepcję, ale czas i być może późniejsze doświadczenia pokażą im, gdzie leży sens.

 

Spadam, bo playerek Mohikan gości w moim domu.

Szkoda mi czasu na wasze dyrdymały.

😁

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 90
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

59 minut temu, Karkas napisał:

Jakieś sugestie? ;) Pomysł z mini wieżą mnie nie przekonuje. Tym bardziej że główne źródła to tv/konsola i flac po usb. i chyba wracam do punktu wyjścia - jakiś plastikowy 5.1 pokroju logitecha z906.

Szczerze to wolał bym używany amplituner i jakieś kolumienki typu 5.1 pod konsole jak znalazł. Cena do 1000-1500 zł i odsprzedaż za tyle samo.

 

25 minut temu, DiBatonio napisał:

Dlaczego?

Przecież to można wyliczyć.

Mozna, nie mowie ze nie. ale obliczenia to jedno. A poźniej każdy mebel robi swoje. A tego w obliczeniach nie uwzględnisz. Są nawet gotowe algorytmy na necie, darmowe.

Ale to puste pokoje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardziej od forum, to życie zweryfikowalo temat ;) jest szansa na dobrą pożyczkę, więc wole poczekać i wziąć kino bez kompromisów po przeprowadzce. 

Pytanie na tą chwilę czy za ok. 1000 zł idzie znaleźć jakieś "tymczasowe" kino warte zachodu? Za troche ponad mogę dostać używkę harmana avr 255 + jakiś hkts 5.1. Pytanie czy warto? 

Nie widziałem posta @S4Home przed dodaniem swojego, a widzę ten sam pomysł ;) na jakieś zestawy szczególnie zwrócić uwagę?

 

Edytowano przez Karkas
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Karkas napisał:

Nie widziałem posta @S4Home przed dodaniem swojego, a widzę ten sam pomysł ;) na jakieś zestawy szczególnie zwrócić uwagę?

 

Musisz zapytać DiBatonia , on kreuje się na audio-wieszcza (nie wróżbite) , i na pewno doradzi Ci elegancko tak jak już doradzał innym (czym się chwalił). :D

PS: ten temat można długo jeszcze prowadzić , nic nie wypożyczyłeś by przetestować samemu , zdajesz się na opinie internetowych noname-uf jakim także jestem , więc nie ma sensu dalszego czegokolwiek :P 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słucham i owszem, może Cię zaskoczę ale wnioski jednak wyciągam sam ;) Zmieniły mi sie priorytety i większość zakładanego budżetu idzie na inny cel. Chciałem kupić kino zanim sie zacznie temat mieszkania, remonty i wszystko inne. Psikus od życia, że temat właśnie się zaczął. W związku z tym teraz po prostu nie widzę sensu brać zestawu za 8 tysięcy, żeby za kilka miesięcy dokupić podłogówki i większego suba za drugie tyle

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Kubakk napisał:

Musisz zapytać DiBatonia , on kreuje się na audio-wieszcza (nie wróżbite) , i na pewno doradzi Ci elegancko tak jak już doradzał innym (czym się chwalił). :D

Co racja, to racja, to forum aż pęka od wróżbitów polecajaących same "pewniki". 

Szkoda tylko, że Ci sami wróżbici jak w tamtym wątku nie potrafią przeprosić, albo zrobić ściepy dla gościa, który dzięki nim poniósł koszty i został w czarnej du....e.

Naprawdę,  jak się Ciebie czyta to ŻAL PL, powiedziałbym ŻOL PL.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, DiBatonio napisał:

Co racja, to racja, to forum aż pęka od wróżbitów polecajaących same "pewniki". 

Szkoda tylko, że Ci sami wróżbici jak w tamtym wątku nie potrafią przeprosić, albo zrobić ściepy dla gościa, który dzięki nim poniósł koszty i został w czarnej du....e.

Naprawdę,  jak się Ciebie czyta to ŻAL PL, powiedziałbym ŻOL PL.

https://audiolub.pl/viewtopic.php?f=4&t=1067&start=60

Żalem to jesteś Ty ze swoim kolegą Sofoklesem , przecież dobrze wiedziałem co i gdzie piszesz i jakim typem człowieka jesteś , wcześniej nie poruszałem tematu tego jak się naśmiewacie ze wszystkich ,ale może warto by uzmysłowić z kim mamy do czynienia ;) 

Tym iż musiałeś zyskać poparcie kolegi Sofoklesa udowodniłeś iż musisz poczuć się dowartościowany w internecie :D ehh , zaloguj się na jakieś alt-konto bo to jest już spalone :P 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Karkas napisał:

Słucham i owszem, może Cię zaskoczę ale wnioski jednak wyciągam sam ;) Zmieniły mi sie priorytety i większość zakładanego budżetu idzie na inny cel. Chciałem kupić kino zanim sie zacznie temat mieszkania, remonty i wszystko inne. Psikus od życia, że temat właśnie się zaczął. W związku z tym teraz po prostu nie widzę sensu brać zestawu za 8 tysięcy, żeby za kilka miesięcy dokupić podłogówki i większego suba za drugie tyle

Nawet nie wiesz jak rozsądny krok popełniasz, odpuść sobie ładowanie 8tys w 10m klitkę, bo to by było marnotrastwo jakich mało.

Do tego czasu może coś dozbierasz, będziesz mógł przebierać w większym wachlarzu możliwości sprzętowych, nie zapomnij tylko części przeznaczyć na niewielką adaptację akustyczną, bo to bardzo ważne.

Rok przepękasz nawet na niedrogiej mini wieży Yamahy lub tego Janasa, S4Home potwierdziło, że taka wieżyczka jest O.K. na przeczekanie, zwłaszcza w kontekście 10m.

Tym czasem zanim się przeprowadzić posłuchaj w różnych warunkach/salonach kilku wybranych zestawów, zobaczysz jak będą się różnić i co będzie tobie pasować.

Koniecznie docelowy sprzęt przynieś do domu, bo może być rozczarowanie.

2 minuty temu, Kubakk napisał:

Żalem to jesteś Ty ze swoim kolegą Sofoklesem , przecież dobrze wiedziałem co i gdzie piszesz i jakim typem człowieka

Hahaha.

Ból dupska czuję, ale spoko podobno jest na to maść.

Znalazłeś jedno z forum, drugie jest zamknięte dla wybrańców, tam nie ma miejsca na wróżbitów.😁😁😁

Do Sofoklesa daleko Ci, oj daleko.

 

12 minut temu, Kubakk napisał:

Żalem to jesteś Ty ze swoim kolegą Sofoklesem , przecież dobrze wiedziałem co i gdzie piszesz i jakim typem człowieka

Hahaha.

Ból dupska czuję, ale spoko podobno jest na to maść.

Znalazłeś jedno z forum, drugie jest zamknięte dla wybrańców, tam nie ma miejsca na wróżbitów.😁😁😁

Do Sofoklesa daleko Ci, oj daleko.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Kubakk napisał:

wcześniej nie poruszałem tematu tego jak się naśmiewacie ze wszystkich

Wypraszam sobie, nie ze wszystkich, co najwyżej z tobie podobnych wróżbitów, nie obrażaj innych w tym wątku. 

TY to nie wszyscy,  a branża, to co innego, pisałem już dlaczego.

16 minut temu, Kubakk napisał:

Tym iż musiałeś zyskać poparcie kolegi Sofoklesa

Do twojej informacji, nie potrzebuje niczyjego poparcia, za stary jestem.

Za wiele już widziałem i słyszałem w audio, żeby wciskać komuś bzdety. 

4 minuty temu, Kubakk napisał:

Wreszcie jakieś komplementy , dzięki.

 

Proszę Cię bardzo 😁😁😁🤣🤣🤣

Edytowano przez DiBatonio
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, DiBatonio napisał:

Wypraszam sobie, nie ze wszystkich, co najwyżej z tobie podobnych wróżbitów, nie obrażaj innych w tym wątku. 

TY to nie wszyscy,  a branża, to co innego, pisałem już dlaczego.

Dzięki iż to napisałeś , czekałem na ten post.

Jak można nazywać wróżbitą kogoś kto daje propozycje w oparciu o swoje sprzęty , oraz doświadczenia z małego pomieszczenia ? :D  widać nie czytałeś całego tematu , cóż błąd "nowicjusza". Natomiast zapewne zabrylowałeś u swojego guru , który musi z alt-konta tutaj się logować. 

PS: dorośli takie prześmiewki jak na audiolubie wrzucają sobie na priwki , by potem nikt tego nie wyciągnął - błąd "nowicjusza" no.2

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

🤣🤣🤣🤣

BRAWO!

Tego się nie da czytać, a nawet sił brakuje na kolejny komentarz.

 

20 minut temu, Kubakk napisał:

Jak można nazywać wróżbitą kogoś kto daje propozycje w oparciu o swoje sprzęty , oraz doświadczenia z małego pomieszczenia ? :D

Zapomniałeś dodać innego pomieszczenia, Ty masz pojęcie, że metraż to nie wszystko?

Chłopie ten sam zestaw w twoich 10m zagra inaczej niż w 10m kolegi Karkas.

Mój zestaw zagra inaczej w innych 19m niż u mnie, jak tego mnie rozumiesz, to nie gwiazdorz chłopie.

Zjedz Snickersa.

IMG_20200123_162521.jpg

Edytowano przez DiBatonio
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Utwórz nowe...