Skocz do zawartości

Słuchawki do perkusji elektronicznej do 500zł


Recommended Posts

Witam. Niedawno zakupiłem perkusję elektroniczną Yamaah DTX582k i chciałbym teraz zainwestować w słuchawki jednak nie wiem jakie wybrać ? Mam się skupić na słuchawkach studyjnych ? Myślę o firmie Beyerdynamic i modelu dt770 lub 990 ? Czy iśc w tym kierunku czy coś innego? Mój budżet to 500 zł. Proszę o pomoc w tym temacie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Jakub Iwanowicz napisał:

A co myślicie o Beyerdynamic Dt990 (otwarte) czy Dt770 (zamknięte)? 

A nie dokucza Ci odgłos pałeczek uderzających w pady? Mi on przeszkadza. Chyba lepiej kupić do perkusji słuchawki zamknięte, i to z solidnymi, dobrze izolującymi padami. Ja myślę nawet o słuchawkach z elektroniczną redukcją szumów. Może spróbuj czegoś z ANC. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Jakub Iwanowicz napisał:

 To jakie słuchawki i model polecasz mi ? 

Nic Ci nie polecę, bo jeszcze nie znalazłem satysfakcjonującego rozwiązania problemu. Ja spróbuję pójść w ANC, ale i tak z solidnymi padami, które będą dodatkowo izolować pasywnie. Zabrałem głos tylko żeby Cię przestrzec przed pójściem w słuchawki otwarte, bo na pewno nie tędy droga.

Cześć @nowy78

18 minut temu, nowy78 napisał:

Przypuszczam, że w przypadku perkusji mogą się nie sprawdzić ze względu na "szybki" charakter hałasu - uderzenia. 

Może tak być. Może też się okazać, że ANC działa nie na te częstotliwości, które są problemem. Trzeba to sprawdzić praktycznie (albo czekać na wpis kogoś, kto tego rozwiązania już spróbował). 

Edytowano przez Kraft
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...