Skocz do zawartości

KD - pokój ok. 27 metrów, 6-7 tys.


wilq80

Recommended Posts

Dzień dobry.

Chciałbym zakupić kino domowe do salonu ok. 27m2(schemat), będzie to moje pierwsze kino dlatego proszę o pomoc w dokonaniu wyboru fachowców. Zestaw będzie użytkowany ok. 60% do filmów oraz 40% muzyki (Rock, Metal, Żona raczej coś lżejszego R&B, pop i soul) raczej dość duży rozrzut. Po przejrzeniu tematów kilka miesięcy wstecz myślałem o zestawie Yamaha RX-V685 (chyba raczej apli zostanie) + Indiana line Tesi 561 + 241 + 761+ plus subwoofer Magnat 302a. Jednak im dłużej czytam to co raz bardziej zastanawiam się czy mój wybór jest prawidłowy. Na sprzęt planuje przeznaczyć 6-7 tys. z lekką korektą.  Co myślicie o tym zestawie lub ewentualnie jakiś możecie polecić?  

schemat.jpg.ddecfc2500a68c2c2792276b3358913b.jpg

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Amplituner jak najbardziej tak

Wybór indiana byl pewnie podyktowany gotowymi i promocyjnymi zestawami takimi w top hi-fi? Przyznaj;)

Nie sugeruje się tym. Salony firmowe czyli nie obiektywne zawsze zestawiają swoje sprzętu że sobą.

Nie zmienia to faktu że akurat te kolumny są całkiem dobre. I ten set byłby na liście polecanych przeze mnie 

Dalej

Melodika bl40mkIII

Tannoy 7.4

Czy nowe magnaty signature 505

Suba nie zmieniaj.

302 w swojej cenie to Kiler i walczy z konstrukcjami dwa razy droższymi.

Zapraszam cię z żoną na odsłuch. Mogę ci też wypożyczyć sprzęt do domu i przygotować wycenę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

ptak, amplituner może zostać, chociaż jako alternatywa spójrz także na Onkyo TX-NR696, natomiast zaproponowałbym jednak inne kolumny, szczególnie że zestaw będzie wykorzystywany przede wszystkim do kina domowego i szybszych, mocniejszych gatunków muzycznych. Dobrym rozwiązaniem będzie Melodika BL420, koniecznie warto rozważyć Heco Aurora 700 Set, natomiast na pewno najlepszą opcją będzie Focal Chorus 716 Set. Najlepszym uzupełnieniem zestawów będzie subwoofer Klipsch R-12SW.

Spójrz na nasze zestawy promocyjne, gdzie masz do wyboru wiele bardzo promocyjnych konfiguracji. Zapraszam na odsłuchy oraz oczywiście indywidualne wyceny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, S4Home napisał:

Cześć

Amplituner jak najbardziej tak

Wybór indiana byl pewnie podyktowany gotowymi i promocyjnymi zestawami takimi w top hi-fi? Przyznaj;)

Nie sugeruje się tym. Salony firmowe czyli nie obiektywne zawsze zestawiają swoje sprzętu że sobą.

Nie zmienia to faktu że akurat te kolumny są całkiem dobre. I ten set byłby na liście polecanych przeze mnie 

Dalej

Melodika bl40mkIII

Tannoy 7.4

Czy nowe magnaty signature 505

Suba nie zmieniaj.

302 w swojej cenie to Kiler i walczy z konstrukcjami dwa razy droższymi.

Zapraszam cię z żoną na odsłuch. Mogę ci też wypożyczyć sprzęt do domu i przygotować wycenę.

:) zgadza się w dużej mierze tak jest (indiana line) choć na forum było kilka takich propozycji wstecz. Jeszcze dam sobie ok. tygodnia na podjęcie decyzji (i zamawiam) bo już z dwa miesiące się zastanawiam, trzeba coś wreszcie wybrać. Dziękuje za odpowiedź na moje pytania. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...